Ніжний блідо-рожевий колір в інтер’єрі – один із фаворитів сезону 2019. Мова не про той агресивний відтінок, що примушує згадувати поросят з мультиків або ляльок Барбі. Йдеться про більш тендітні кольори, які створюють комфорт і затишок, спокійну домашню атмосферу, сприяють відпочинку та відновленню сил.

Абсолютне не обов’язково використовувати блідо-рожевий колір геть скрізь, перетворюючи оселю на карамельний будиночок. Введення поодиноких акцентів, грамотне поєднання зі спорідненими відтінками в дизайні дозволить вам створити шляхетний і витончений інтер’єр.

Блідо-рожевий колір у вітальні

В центральну кімнату вашого житла найпростіше додати елементи блідо-рожевого кольору. І для цього зовсім не потрібно фарбувати стіни, хоча цей варіант також може бути привабливим. Найчастіше вибір роблять на користь м’яких меблів та текстилю. Дивани та крісла з блідо-рожевою оксамитовою оббивкою виглядають розкішно, підкуповують своєю зручністю.

Блідо-рожеві відтінки в інтер’єрі спальні

Спокійна палітра для інтер’єру спальні не оминає і рожеві відтінки: прозорі, наче льодяники, або з ефектом припиленої поверхні, вони чудово поєднуються з сірими, пастельними зеленими та нейтральними кольорами. В цій кімнаті добре буде виглядати акцентна стіна в узголів’ї ліжка з ніжними рожевими шпалерами. М’якості та розслаблення додадуть штори, подушки, постільна білизна. Вишукані блідо-рожеві абажури нічників – ще один варіант застосування модного кольору.

Ванна кімната у рожевій гаммі

Блідо-рожеві відтінки – це справжня знахідка для ванної кімнати. Тут можна не стримуватися і зробити рожевим абсолютно все, адже ви не проводити у ванній багато часу, тож набриднути такий інтер’єр не встигне. Кахлі, сантехніка, шафки чи рушники – все буде виглядати доречним в осередку чистоти.

Блідо-рожевий колір на кухні та в їдальні

Поєднання блідо-рожевого з чорним або іншими темними кольорами здається сміливим рішенням. Але на кухні чи у їдальні такий дует буде гармонійним. В цих приміщеннях можна обмежитися тільки рожевими стінами або меблями, хоча блідо-рожевий холодильник та інша побутова техніка – також цікава знахідка.

Дитяча кімната в рожевих кольорах

Де ще застосування рожевого кольору може бути більш органічним, ніж у дитячі? Його радо використовують для оформлення кімнат для малюків, поєднуючи зі світло-сірим і відтінками білого. Блідо-рожевий може стати базовим або додатковим кольором в інтер’єрі кімнат для підлітків: несподіваний відтінок карти світу, якою декорували стіну, – витончене рішення.