Інтер’єрний декор 2021 – це переосмислення тих викликів, з якими людству довелося зіткнутися протягом минулого року. Дизайнери вважають, що актуальними залишаться прихильність власників осель до індивідуалізму, свідоме споживання та акцент на екологічності кожної деталі інтер’єру. Серед актуальних трендів оздоблення житла будуть предмети ручної роботи та вироби ремісників, натуральні матеріали та м’які форми.

Скульптурні елементи в декорі 2021

Світові дизайнери припускають, що у 2021 році любов до виразних предметів, які поєднують у собі дизайн і мистецтво, збережеться та пошириться. Свічники та вази, табурети та столики з фігурними основами, котрі нагадують скульптури, стануть виразною прикрасою та стильним декором у сучасному інтер’єрі. Все це суттєво підкреслює індивідуальність житла й допомагає створити власний комфортний простір.

Декор 2021: м’які меблі з оббивкою “букле”

Шерсть “букле” досить активно використовується для виробництва верхнього одягу в осінньо-зимовому гардеробі. Останнім часом ця тканина стає популярною і в інтер’єрах. М’які меблі з приємною на дотик м’якою оббивкою вже не перший сезон згадуються серед актуальних інтер’єрних трендів: яскравий приклад – оксамит

Тепер до нього приєднується і шерсть “букле”. У чому секрет такого успіху? Законодавці моди вважають, що в букльованих меблевих тканинах ідеально поєднуються всі компоненти, що символізують особливість нашого дому: вишуканість, дизайн і затишок.

Авторська кераміка та предмети ручної роботи

Такі вироби покликані надати індивідуальність оселям. Вази та глечики, чашки та тарілки несуть на собі відбиток настрою та характеру творця. Вони перестають бути суто утилітарними предметами й перетворюються на витвори мистецтва.

фото Instagram

Меблі та аксесуари у вигляді гальки  

Обтічні природні форми в дизайні інтер’єрів з’явилися не сьогодні. Але саме у 2021 році багато брендів включають до своїх колекцій меблі у вигляді гальки. Крісла, дивани та пуфи з оббивкою натуральних кольорів підійдуть для спокійних інтер’єрів і куточків для відпочинку.

фото Valloon

Меблі зі світлого дерева

Ще одним актуальним трендом у декорі 2021 стане використання світлої деревини у виробництві меблів та оздобленні кімнат. Прості лінії й екологічні матеріали перегукуються з основними рисами скандинавського стилю. Дерев’яні меблі світлих відтінків будуть доречні у будь-якому приміщенні: від передпокою до спальні.

Декор 2021 року також актуалізує використання артоб’єктів в оформленні інтер’єрів, застосування меблів та оздоблювальних елементів з переробленої сировини, у тому числі зі сміття, пластикових пляшок тощо. І, звичайно ж, увага на модні кольори поточного року.