Мрієте про садові меблі, але то ціна відлякує, то модель не відповідає вашим запитам? Дерев’яні піддони, умілі руки та трохи фантазії здатні вирішити цю проблему швидко і з мінімальними витратами.

Дерев'яні піддони - чудовий матеріал для створення садових меблів власноруч

Для цієї статті ми підібрали цікаві фотоідеї з прикладами садових меблів, зроблених з дерев’яних палет. Надихайтеся!

Садові меблі: ціна питання

Якщо ви цікавилися вартістю садових меблів, то знаєте, що ціна може варіюватися від 1200 гривень за маленький столик і два стільці з металу до понад 20 тисяч гривень за комплект з деревини або ротангу (ціни на початок червня 2020 року). У першому випадку більшість людей не влаштовують обмежені можливості для відпочинку, у другому – страшить ціна.

Пофарбовані дерев'яні піддони з подушками та матрацами - чудовий куточок для відпочинку в саду

На відміну від готових меблів дерев’яні піддони коштують не дуже дорого. На OLX, наприклад, їх можна придбати від 25 гривень за штуку. Середня ціна у виробників від 60 до 90 гривень (ціни на початок червня 2020 року). А їх, в залежності від задуму, може знадобитися до 10 штук.

Меблі для саду з дерев'яних палет у кантрі стилі

При наявності везіння дерев’яні палети можна знайти навіть безкоштовно.

Дерев’яні піддони: переваги використання для садових меблів

Якщо ви вмієте тримати молоток в руках і знаєте, як забивати цвяхи, то ідея зробити садові меблі з дерев’яних палет – саме для вас. Тим більше, що вона має цілу низку переваг.

Меблі для саду: дерев'яні піддони + подушки + коліщатка для столика

Ціна. Як ми вже проаналізували, вартість садових меблів, створених власноруч з дерев’яних піддонів, буде нижчою, ніж у готового набору.

Дерев'яні палети підходять для створення меблів у куточок в сільському стилі

Екологічність. Дерев’яні палети виробляють з натуральної сировини без будь-якої хімічної обробки. Тому ви самостійно зможете вибрати засоби для захисту від вологи та гниття або фарби, що не завдають шкоди ні людському здоров’ю, ні довкіллю.

Садові меблі з екологічних дерев'яних палет на терасі

Турбота про природу. Якщо взяти вже вживані піддони, то ви посприяєте збереженню кількох дерев. Та й повторне використання природних матеріалів – це відповідально й актуально.

Дерево, пофарбоване у білий колір, на тлі зелених кущів виглядає привабливо і святково

Індивідуальність. Тренд останніх років у дизайні інтер’єрів і створенні комфортного середовища для життя передбачає акцент на індивідуальності. Так ви зможете підкреслити стиль оздоблення вашої прибудинкової території і продемонструвати свої смаки та вміння.

Ще одна цікава ідея створення меблів для саду з дерев'яних палет

Зручність. Створення меблів для саду з дерев’яних піддонів не потребує надзусиль: для цього досить мінімальних навичок у роботі з деревиною. Можна самостійно вибрати найзручніші розміри та найпривабливіший дизайн.

Підготовка дерев’яних палет

Щоб створити меблі для саду з дерев’яних піддонів, знадобиться трохи часу для підготовчих робіт.

  • Видаліть всі забруднення. Особливо уважно до цього поставтеся, якщо використовуєте вживані палети.
  • Відшліфуйте поверхню шліфувальною машинкою або наждачним папером. Можна обмежитися тільки тими частинами, які будуть контактувати з людським тілом.
  • Обробіть піддони вологовідштовхувальним засобом, що захищає деревину від негативного впливу природних чинників.
  • Якщо ви вирішили пофарбувати дерев’яні палети, вибирайте фарбу, стійку до впливу вологи, ультрафіолету та бактерій і грибків.

Після того, як підготували матеріал для подальшої роботи, можна формувати майбутні меблі: дивани, лавки, столи тощо. Поєднуйте піддони у зручних для вас комбінаціях, додавайте коліщатка, щоб легше було пересувати. Вмикайте свою фантазію та можливості на повну силу.

Дерев’яні піддони: привабливі ідеї для створення садових меблів

Найчастіше до комплекту садових меблів входять 1-2 лавки чи диванчика і столик. Як це може виглядати у реальному житті, пропонуємо роздивитися на фото.

Створіть свій затишний куточок для відпочинку в саду або на терасі – і насолоджуйтесь теплим літом.