Мрієте про садові меблі, але то ціна відлякує, то модель не відповідає вашим запитам? Дерев’яні піддони, умілі руки та трохи фантазії здатні вирішити цю проблему швидко і з мінімальними витратами.

Для цієї статті ми підібрали цікаві фотоідеї з прикладами садових меблів, зроблених з дерев’яних палет. Надихайтеся!

Садові меблі: ціна питання

Якщо ви цікавилися вартістю садових меблів, то знаєте, що ціна може варіюватися від 1200 гривень за маленький столик і два стільці з металу до понад 20 тисяч гривень за комплект з деревини або ротангу (ціни на початок червня 2020 року). У першому випадку більшість людей не влаштовують обмежені можливості для відпочинку, у другому – страшить ціна.

На відміну від готових меблів дерев’яні піддони коштують не дуже дорого. На OLX, наприклад, їх можна придбати від 25 гривень за штуку. Середня ціна у виробників від 60 до 90 гривень (ціни на початок червня 2020 року). А їх, в залежності від задуму, може знадобитися до 10 штук.

При наявності везіння дерев’яні палети можна знайти навіть безкоштовно.

Дерев’яні піддони: переваги використання для садових меблів

Якщо ви вмієте тримати молоток в руках і знаєте, як забивати цвяхи, то ідея зробити садові меблі з дерев’яних палет – саме для вас. Тим більше, що вона має цілу низку переваг.

Ціна. Як ми вже проаналізували, вартість садових меблів, створених власноруч з дерев’яних піддонів, буде нижчою, ніж у готового набору.

Екологічність. Дерев’яні палети виробляють з натуральної сировини без будь-якої хімічної обробки. Тому ви самостійно зможете вибрати засоби для захисту від вологи та гниття або фарби, що не завдають шкоди ні людському здоров’ю, ні довкіллю.

Турбота про природу. Якщо взяти вже вживані піддони, то ви посприяєте збереженню кількох дерев. Та й повторне використання природних матеріалів – це відповідально й актуально.

Індивідуальність. Тренд останніх років у дизайні інтер’єрів і створенні комфортного середовища для життя передбачає акцент на індивідуальності. Так ви зможете підкреслити стиль оздоблення вашої прибудинкової території і продемонструвати свої смаки та вміння.

Зручність. Створення меблів для саду з дерев’яних піддонів не потребує надзусиль: для цього досить мінімальних навичок у роботі з деревиною. Можна самостійно вибрати найзручніші розміри та найпривабливіший дизайн.

Підготовка дерев’яних палет

Щоб створити меблі для саду з дерев’яних піддонів, знадобиться трохи часу для підготовчих робіт.

  • Видаліть всі забруднення. Особливо уважно до цього поставтеся, якщо використовуєте вживані палети.
  • Відшліфуйте поверхню шліфувальною машинкою або наждачним папером. Можна обмежитися тільки тими частинами, які будуть контактувати з людським тілом.
  • Обробіть піддони вологовідштовхувальним засобом, що захищає деревину від негативного впливу природних чинників.
  • Якщо ви вирішили пофарбувати дерев’яні палети, вибирайте фарбу, стійку до впливу вологи, ультрафіолету та бактерій і грибків.

Після того, як підготували матеріал для подальшої роботи, можна формувати майбутні меблі: дивани, лавки, столи тощо. Поєднуйте піддони у зручних для вас комбінаціях, додавайте коліщатка, щоб легше було пересувати. Вмикайте свою фантазію та можливості на повну силу.

Дерев’яні піддони: привабливі ідеї для створення садових меблів

Найчастіше до комплекту садових меблів входять 1-2 лавки чи диванчика і столик. Як це може виглядати у реальному житті, пропонуємо роздивитися на фото.

Створіть свій затишний куточок для відпочинку в саду або на терасі – і насолоджуйтесь теплим літом.