Зважаючи на те, як змінився у багатьох людей спосіб життя за останні два роки, намітилися деякі тенденції в оформленні інтер’єрів кухні. Наразі вималювалися довготривалі кухонні тренди, що будуть нас супроводжувати найближчим часом. На що варто звернути увагу, щоб крокувати у ногу з мінливою модою?

Природні кольори інтер’єру кухні

Однією з довгограючих тенденцій на 2022 та наступні роки буде використання природних кольорів в оформленні кухні. Вони не перевантажують зір, як яскраві відтінки, та заспокійливо впливають на психологічний стан.

фото Pinterest

Серед модних кольорів наступного року варто очікувати світлі відтінки, поєднання бежевого зі світло-сірим, використання білого як базового кольору в дизайні.

фото Pinterest

Спокійну атмосферу на кухні допоможуть створити приглушені відтінки зеленої палітри, наприклад, колір шавлії або теплий оливковий тон.

фото Pinterest

Не менш популярною буде й землиста палітра: охра, глиняний, цегляний, теракота, глибокі коричневі тони – вибір на будь-який смак.

фото Pinterest

Збережуть свої позиції й різні варіації синього кольору.

Двоколірні кухні для любителів розмаїття

Мода на кухонні меблі, забарвлені у два кольори, з’явилася кілька років тому. І, як бачимо, ця тенденція не збирається зникати найближчим часом. Поєднання контрастних або схожих між собою кольорів виглядає завжди виграшно.

фото Pinterest

Цей напрямок також отримав розвиток, розширившись на фактури. Цікавими будуть варіанти кухонних меблів, де поєднується мармур і метал або камінь і дерево.

Читайте також: Двоколірні кухні: 5 аргументів “за” та 1 аргумент “проти”

Довготривалі кухонні тренди: антресольні конструкції

Кухонний гарнітур висотою від підлоги до самої стелі, можливо, сподобається не всім. Але й тут є своє резони. Триярусна конструкція повністю приховує стіну, що дає можливість зекономити на обробці або проведенні чергового ремонту.

фото Pinterest

Крім того, з’являються додаткові місця для зберігання того обладнання чи посуду, які використовуються кілька разів на рік для особливих подій. Більше місць для зберігання – менше хаосу на кухні. Й, відповідно, менше сил і часу піде на прибирання.

Компактна зона приготування

фото Pinterest

З розвитком індустрії доставки готових страв і розширенням мереж громадського харчування все більше людей відмовляються від щоденного приготування їжі вдома. Тому закономірним наслідком цих тенденцій стала поява компактних кутових або лінійних зон для приготування. Вони характеризуються двоконфорковими кухонними плитами та зменшеними робочими поверхнями.

Кухні без верхнього ярусу

Привабливість кухонних гарнітурів без верхніх шаф пояснюється бажанням збільшити простір, долучитися до відповідального споживання, купуючи менше речей, та банальною економією коштів на меблі. Такий варіант обирають власники маленьких кухонь, щоб не захаращувати й так незначне за розмірами приміщення. Також цю тенденцію оцінять люди, що звикли обходитися необхідним мінімумом кухонного приладдя.

фото Pinterest

Читайте також: Інтер’єр кухні без навісних шаф: переваги та недоліки