Світлий і просторий білий інтер’єр не може залишати байдужим. Він сучасний, елегантний і стриманий одночасно. Кімнати, оформлені переважно у білому кольорі,  виглядають менш захаращеними. Недарма все більше дизайнерів схиляються до світлих інтер’єрів, пропонуючи для оздоблення безліч відтінків білого.

Білий інтер’єр: почніть зі стін

Якщо вас приваблює естетика білого інтер’єру, то саме час спробувати створити його для себе. Почніть зі стін – перефарбуйте їх у білий колір. Сучасна промисловість пропонує купу фарб з відтінками білого від холодних до теплих тонів. Який саме вибрати, залежить від ваших уподобань.

фото Pinterest

Як правило, холодні та чисто білі відтінки більше пасують до сучасних стилів інтер’єру, а теплі кремові й ванільні тони гармонійно поєднуються з більш традиційним, класичним дизайном.

Біла підлога: фарбувати чи знайти інший шлях?

Темну підлогу перетворити на білу набагато простіше, ніж стіни. Фарбувати нічого не доведеться. Приховайте її під світлим килимом або килимовими доріжками. Можна обрати чисто білий килим, або ж взяти білий чи кремовий з витонченим візерунком сірого, сріблястого або жовтувато-коричневого кольору.

фото RUGGABLE

Важливо пам’ятати, що збереження чистоти на світлих килимових покриттях вимагає більше зусиль. Тому зверніть увагу на вироби, які можна прати або мити власноруч.

Колір меблів для білого інтер’єру

Правила, яке б приписувало використання для білого інтер’єру лише білих меблів, не існує. Але для посилення враження краще обирати великі меблі світлих кольорів: білого, кремового або слонової кістки.

фото Pinterest

У вітальні це має бути диван і полички або консоль для телевізора, у кухні – меблевий гарнітур чи хоча б стільниця. В спальні зробіть світлий акцент на узголів’ї ліжка та приліжкових тумбочках. Або придбайте світле покривало.

Поєднуйте в інтер’єрі різні відтінки білого

фото Pinterest

Зовсім не потрібно оздоблювати інтер’єр лише одним сліпучо-білим кольором. Це може створити враження нежитлового холодного та стерильного приміщення. Експериментуйте, змішуйте в одній кімнаті різні відтінки білого, додавайте до них теплі світло-сірі тони – і ваш простір виглядатиме більш теплим і гостинним.

Додайте різноманіття за допомогою текстур і фактур

фото Pinterest

Крім змішування відтінків оживити інтер’єр допоможе використання різних фактурних матеріалів. Поєднуйте в одній кімнаті глянсові та матові поверхні, оксамит і мармур, цеглу та дерево, плюшевий текстиль з виразними тканими поверхнями.

Білий інтер’єр і мінімальний декор

фото Pinterest

Ніхто не буде заперечувати, що декор надає особливого затишку та індивідуальності оселі. Але варто пам’ятати, що провідна ідея білого інтер’єру – це зменшення візуального хаосу, створення спокійної домашньої атмосфери. Тому чим менше у вас предметів декору, чим більше вони стилістично схожі між собою, тим стильнішим буде ваш білий простір.

Колірні акценти у білому інтер’єрі

фото Pinterest

Білий – ідеальний колір для поєднання з будь-якими відтінками. Не бійтеся додати у свій інтер’єр трохи барв. Незначні колірні акценти ще більше підкреслять чистоту та повітряність білого.