Чим яскравий диван краще за бежевий, поговоримо у статті

Ми не будемо піддавати сумніву тезу про універсальність бежевого кольору в інтер’єрі. Нейтральна колірна палітра, до якої він входить, здається ідеальною для будь-якого дизайну. Бежеві м’які меблі, дивани та крісла, найчастіше обирають у випадку, коли не бажають створювати дисонанс.

Але добре продумані яскраві акценти ще не завадили жодному інтер’єру. Чому б не побачити у цій ролі, наприклад, диван? Щоб не розмінюватися на купу дрібного декору, який ще треба зуміти гармонійно між собою поєднати.

Пастельні тони для тих, хто сумнівається

Ідея купити яскравий диван здається привабливою, але сумніви в доречності цього вчинку залишаються? Спробуйте спочатку замінити бежевий м’якими пастельними відтінками. Так ви зможете додати кольору в дизайн інтер’єру, і не будете дратуватись через недоречну яскравість.

Класична форма – сучасний колір

Від звичних речей, що створюють комфорт і затишок вдома, відмовлятися тяжко. То ж і не потрібно йти на такий радикальний крок. Залиште дивану його шляхетну класичну форму, але змініть оббивку на більш яскраву.

Яскравий диван у білому інтер’єрі

Куди можна без вагань додати яскравий диван, так це до білого інтер’єру. Тут навіть не доведеться прискіпливо вибирати колір оббивки м’яких меблів – на нейтральному білому тлі будь-який варіант буде надзвичайно привабливим. Тож не потрібно довго розмірковувати: зробіть вибір на користь улюбленого кольору!

Жовтий – колір оптимістів

Яскравий жовтий або помаранчевий диван – це гарантований гарний настрій. Більш оптимістичні відтінки спробуйте ще знайти. Жовтий створює гармонію у сірих та синіх інтер’єрах, елегантно підкреслює драматичну вишуканість чорного, додає глибини білому дизайну.

Насичені відтінки шляхетного оксамиту

Модний котрий рік поспіль оксамит – чудова нагода придбати зручний диван яскравого кольору. Вишукана фактура оксамитової оббивки у поєднанні з насиченими відтінками коштовного каміння підкреслить стильність вашого інтер’єру.

Яскравий диван як арт-об’єкт

Яскраво забарвлена оббивка, неймовірні форми перетворюють звичайний предмет меблів у витвір мистецтва. Такий диван може стати центральною деталлю, фокусною точкою інтер’єра. З ним ваша вітальня ніколи не виглядатиме нудно.

Дитячій кімнаті – соковиті кольори

Інтер’єри дитячих і підліткових кімнат неможливі без яскравих відтінків.Щоб не перетворювати їх у надмірно строкаті, зробіть вибір на користь кольорової оббивки м’яких меблів. Небесно-блакитні, бузкові, рожеві та зелені дивани буквально створені для непосидючих дітлахів.

А що ж бежевий диван? Чи так все з ним погано? Звичайно ж, ні! Завжди орієнтуйтесь на свій смак, але інколи не зашкодить спробувати й чогось нового. А яскравий диван – чим не привід оновити враження?