Кухня – це місце, яке постійно хочеться вдосконалювати, збільшувати функціональність, робити більш затишним. Інтер’єр кухні 2019 характеризується новими колірними рішеннями, цікавими ідеями декорування, практичним підходом до організації простору.

Якщо ви вирішили цього року робити ремонт у кухні чи трохи оновити інтер’єр, саме час поцікавитися, що пропонують дизайнери. Можливо, серед актуальних тенденцій зустрінеться саме та ідея, що вже давно була на думці, але ще остаточно не сформувалася.

Нейтральні кольори – актуальна палітра для кухні 2019

Стримані нейтральні кольори стають все більш актуальними в оформленні кухонних інтер’єрів. Усі відтінки білого, сірого та бежевого – ідеальний фон для вишуканого декору та складного дизайну, що підкреслює особисті уподобання господарів. Ці кольори залишаються поза часом і модою, це чудове рішення для тих, хто створює інтер’єр не на один сезон.

Дерево в інтер’єрі кухні 2019

Неповторний малюнок і виразна фактурність деревини – одного з найпопулярніших матеріалів для оздоблення кухні – чудово поєднуються з будь-якими кольорами та стилями. Дерево залишається серед модних тенденцій, особливо це помітно на хвилі популярності екологічності в усіх проявах повсякденного життя. Природний матеріал використовують для оформлення підлоги та стін, стелі та меблів. Він чудово поєднується з холодним блиском металу, прозорою крихкістю скла та надійністю натурального каменю.

Кварц для оздоблення кухні

Серед нових трендів для кухні у 2019 році варто відмітити використання кварцу. Цей матеріал, що своїм блиском і твердістю зовні нагадує граніт, стрімко знаходить своїх прихильників. Кварц легкий у догляді, на ньому не залишається подряпин, а структура без мікропор унеможливлює розмноження патогенних мікроорганізмів. Його використовують не лише для стільниць, але й для обробки інших поверхонь в інтер’єрі кухні.

Керамічна плитка в оформленні кухні

Кухонні інтер’єри без кахлів майже не зустрічаються. Не оминула ця тенденція і сезон 2019 року. Але наразі дизайнери пропонують не обмежуватися вузькою смужкою кухонного фартуха між робочою поверхнею та верхньою шафою, а обробляти керамічною плиткою майже всю стіну до самої стелі. Такий підхід має сенс, якщо ви відмовилися від навісних шаф: відкриті полиці, рейлінги та витяжки на тлі кахлів будуть виглядати фантастично.

Кухонні меблі з непомітними ручками

Лаконічність і гармонійність сучасних кухонних меблів стала можливою завдяки непомітній фурнітурі. Ручки на кухонних шафах у 2019 році будуть максимально зливатися з кольорами та фактурами поверхонь. Популярними будуть системи відкривання “в один дотик” (push-to-open), ручки у вигляді прорізів та виїмок.

Компактне зберігання

Ергономічна функціональна кухня – це те, що оцінить кожна сучасна людина. В такому приміщенні кожна річ знаходиться на своєму місці, що значно спрощує прибирання та економить час. Виробники кухонних меблів відгукуються на запит споживачів і створюють зручні гарнітури з безліччю можливостей для компактного зберігання. В таких меблях враховані не тільки місця для зберігання посуду та кухарського приладдя, але й для побутової хімії, вбудованої техніки та іншого необхідного для кулінарних процесів обладнання.

Лаконічний дизайн кухонь 2019

Модною кухнею у сезоні 2019 можна вважати таку, що позбавлена надмірного декору, позолоти, завитків і масивної фурнітури Її кольори не вражають яскравістю та строкатістю, лінії меблів прості та зрозумілі. Атмосфера в такому приміщенні приємна та розслаблена.