Інститут кольору Pantone визначив головним кольором 2022 року барвінковий синій (Very Peri). Цей фіолетово-синій відтінок подекуди визначають як бузковий. За твердженням Пантон, Very Peri поєднує в собі надійність традиційного синього з енергією та збудженням червоного.

фото Pantone

“Pantone 17-3938 Very Peri є глобальним символом духу часу і того перехідного періоду, який наразі триває для всіх нас, — пояснює Pantone. — Зараз ми виходимо із напруженого періоду ізоляції. Відповідно, наші погляди й стандарти змінюються, а наші фізичне та цифрове життя злилися у новий спосіб”

фото Pantone

Читайте також: Класичний синій – головний колір 2020 року

Барвінковий колір в дизайні інтер’єрів

Послідовники модних тенденцій вже замислилися, як використати колір 2022 року в інтер’єрі. Незвичний відтінок у значній кількості наважаться застосувати в дизайні оселі найсміливіші, ті, хто не боїться експериментів і нестандартних рішень. Барвінковий можна вдало поєднувати з іншими тонами синьої палітри, комбінувати з білим або сірим.

фото Pinterest

Тим же, хто відстежує тренди, але зважено підходить до їхнього втілення у власному домі, краще спробувати модний колір Very Peri в елементах декору. М’які акценти з барвінковим відтінком нададуть кімнаті штори, пледи, декоративні подушки та інший домашній текстиль. Виграшно буде виглядати килим на підлозі, світильники, посуд і вази.

фото Pinterest

Гарною ідеєю буде використання головного кольору 2022 року в дизайні м’яких меблів – крісел і диванів. Якщо є побоювання щодо гармонії з іншими предметами інтер’єру, то можна спробувати чохли та накидки для меблів.

Фотоідеї інтер’єрів з використанням кольору Very Peri

фото Pinterest

Інколи достатньо ледь помітних штрихів, щоб підкреслити модні тенденції. Барвінковий колір у цій стриманій сірій спальні присутній на декоративних графічних зображеннях над узголів’ям ліжка.

фото Pinterest

Колір 2022 року Very Peri у цьому інтер’єрі використали для оформлення стін і посилили враження килимом барвінкового відтінку.

фото Pinterest

Ще один приклад акцентного застосування модного кольору 2022 року у стриманому світлому інтер’єрі. Плетений з переробленого пластику кошик, який водночас виконує роль кавового столика.

фото Pinterest

Домашній текстиль модного барвінкового кольору допоможе залишатися в тренді. Коли актуальними стануть інші відтінки, плед і подушки можна швидко та безболісно замінити на інші.

фото Pinterest

Барвінковий колір створює романтичний настрій в дизайні кухні.

фото Pinterest

Не впевнені, що вам сподобається барвінковий колір в інтер’єрі? Спробуйте використати його дозовано: наприклад, придбайте світильник з елементами модного відтінку.

фото Pinterest

Варіант для сміливих: інтер’єр із застосуванням модного кольору 2022 року у поєднанні зі схожими відтінками.

фото Pinterest

Білий, сірий та барвінковий: стримано та елегантно.

фото Pinterest

Постіль або ковдра барвінкового кольору гармонійно поєднаються з багатьма стилями інтер’єру спальні.

фото Pinterest

Колір 2022 року Very Peri можна додати в інтер’єр за допомогою букету з бузку або лаванди.

фото Pinterest

М’яке й зручне модне крісло, в дизайні якого поєднані актуальний колір, заокруглена форма й оксамитова оббивка.