Які кухонні тренди 2020 року виглядають найбільш цікавими та привабливими? Дизайн інтер’єрів в цілому продовжує взятий ще минулого року напрямок на індивідуальність та екологічність оздоблення осель. Для кухонь не менш актуальними будуть функціональність і затишок.

Модні кухонні меблі у 2020 році

Щоб підтримувати модні тенденції, зовсім не обов’язково викидати все старе й поспішати за покупками. Інколи достатньо перефарбувати ті меблі, що вже є. Або змінити фурнітуру на більш актуальну. Тим більше, що розумне споживання та заощадливість стають глобальним трендом не тільки в дизайні інтер’єрів.

Двобарвні кухні

Тенденція поєднання двох кольорів в дизайні кухонних меблів, що з’явилася пару років тому, продовжує поширюватися та поглиблюватися. Цей цікавий та естетично привабливий варіант здатен повністю змінити сприйняття кімнати. Виберете ви контрастні кольори чи споріднені тони однієї палітри – результат буде вражаючим.

Двоколірні кухні - один із трендів 2020 року

Поєднання відкритих полиць із закритими шафами

Затиснені у забудованих багатоповерхівками мегаполісах ми все частіше намагаємось використати найменший шанс, щоб розширити особистий простір. Ця тенденція стосується і кухонь. Дизайнери у 2020 році пропонують відмовитися від суцільних кухонних шаф, а використовувати їхнє поєднання з відкритими полицями.

Тренд для кухні 2020: поєднання полиць і закритих шаф

Так кухня видається просторішою та комфортнішою. Також будуть актуальними меблеві гарнітури без навісних шаф.

Інтеграція кухонного острова з обідньою зоною

Барні стійки та обідні куточки давно вже довели свою практичність в кухонному інтер’єрі. Однак не у всіх площа кухні дозволяє зробити це. Непоганою заміною такому рішенню стануть кухонні острови, інтегровані з обідньою зоною.

Об'єднання робочої та обідньої зони на кухонному острові - актуальна тенденція для 2020 року

Кухонний тренд 2020 – розумне зберігання

Нічого зайвого! – гасло 2020 та найближчих років. Як це розуміти? Світова спільнота бере курс на розумне споживання, яке виключає накопичення зайвих речей. Для кухні це завжди актуально.

Кухонні тренди 2020: організація розумного зберігання кухонного приладдя
Розумне зберігання продуктів у кухні в новому десятилітті

Весь посуд і кухарські прилади, якими ви користуєтесь, повинні мати власне місце, щоб не створювати безлад. Під рукою залишаємо лише найнеобхідніші речі, котрі використовуються щодня. Все інше ховається в шафах і коморах. Але не абияк, а щоб можна було просто знайти у разі потреби й легко дістати. Тож вітаються різні корисні пристосування: каруселі, висувні модулі, роздільники та органайзери для шухляд тощо.

Побутова техніка на кухні у 2020 році

У використанні побутової техніки намітилися дві протилежні тенденції. Дрібну у цьому сезоні краще приховати за закритими дверцятами. Це стосується чайників, тостерів, кавоварок та інших кухонних помічників.

Тенденція для кухні у 2020 - приховувати дрібну побутову техніку
Яскрава велика побутова техніка - модна деталь на кухні у 2020

Велика ж побутова техніка стає більш помітною за рахунок яскравих і незвичних кольорів. Тепер це не лише корисне придбання, але й виразний елемент дизайну інтер’єру.

Модні кольори для кухонного інтер’єру 2020

Серед кольорів, популярних у сезоні 2020, варто зазначити класичний синій та його відтінки. Також будуть актуальними темний зелений і м’ятний, котрі натякають на близькість до природи. Поціновувачам екстравагантних і стильних рішень варто звернути увагу на чорний колір. А прихильники затишної домашньої атмосфери можуть сміливо використовувати відтінки м’яких палітр.

Димчасто-сині кухонні меблі
Один із трендів 2020 року - зелена кухня
Стильна кухня чорного кольору також модна у 2020 році

Кухонний тренд 2020: латунь і мідь

Металеві елементи в кухонному дизайні як і раніше залишаються популярними. Латунні змішувачі, меблева фурнітура та деталі освітлювальних приладів зроблять свій внесок у відповідність інтер’єру сучасним тенденціям. Разом з латунню будуть актуальними й аксесуари з міді.

Латунний змішувач - модна деталь кухонного інтер'єру
Латунні аксесуари для освітлювальних приладів

Обробка кухонного інтер’єру у 2020 році

Фарба, шпалери, кахлі, дерево – арсенал для обробки інтер’єру кухні не змінюється роками. Змінюються його якості, форма й кольори.

Тренд 2020: темна стеля на кухні

Стеля. Так, в сезоні 2020 будуть модними темні стелі. Це додасть елемент несподіванки та докорінно змінить сприйняття дизайну.

Керамічна плитка з деревом на підлозі в інтер'єрі кухні

Підлога. Керамічну плитку знову починають використовувати для обробки підлоги. Але не повністю по всій кухні: переважно в зоні розміщення робочого трикутника. Такий підхід більш практичний і спрощує прибирання. Плитку найчастіше поєднують з підлоговим покриттям з дерева. Хоча і тут можуть бути різні варіанти.

Тенденції 70-х років минулого століття знову в моді

Стіни. Кахлі для стін у 2020 році треба обирати незвичних форм і забарвлення. Популярними будуть дизайни у дусі 70-х років минулого століття з виразними візерунками та поєднаннями відтінків жовтого та зеленого кольорів.

Кухонні тренди 2020: екологічність і заощадливість

Все більше людей переймаються дбайливим ставленням до природних ресурсів. Не дивно, що ця тенденція відбивається і в дизайні інтер’єрів. Так звана екологічність передбачає не тільки використання переважно натуральних матеріалів для облаштування житла, але і їхнє повторне застосування.

Використання відновленої деревини в екологічних інтер'єрах

Актуальним у новому десятилітті буде використання відновленої деревини, переробленого пластику, відреставрованих старих меблів і різних поробок, створених власноруч.

Природне сонячне освітлення заощаджує електроенергію

Екологічна тенденція в інтер’єрі поширюється й на освітлення. Щоб бути в тренді, варто ретельно використовувати природне сонячне світло. Що мається на увазі? Розташування робочої зони таким чином, щоб вдень не треба було вмикати електричне освітлення; вибір кухонних штор з матеріалів, що не заважають доступу сонячних променів у кімнату; не накопичувати на підвіконні різні речі, здатні погіршити якість денного освітлення, тощо.

Декоративні кімнатні рослини на кухні - це модно у 2020 році

Ну, і звичайно ж, якщо є можливість і місце, прикрасити кухню декоративними кімнатними рослинами або пряними травами у горщиках.

Що виходить з моди у 2020 році?

Антитрендами в кухонній моді нового сезону будуть звичні для ока кольори та деталі, що протрималися в наших оселях не один рік.

  • Абсолютно білі кухні. Стерильність доречна хіба що в лікарнях і лабораторіях, там, де вирує життя, – потрібен колір. Але якщо ви мрієте саме про білу кухню, то хто ж вам заборонить. Тим більше, що одним з головних трендів у дизайні інтер’єру наступні кілька років буде індивідуальність.
  • Приладі з неіржавіючої сталі. Комфортна кухня потребує чогось більш затишного. Тому зверніть увагу на латунь і мідь, якщо не уявляєте це приміщення без металевих елементів.
  • Відсутність яскравих кольорів. Оточення впливає на настрій, тому яскраві аксесуари пожвавлять вашу кухню.
  • Відсутність декору. Суворі інтер’єри без декоративних аксесуарів навівають сум, змушують почуватися не затишно й сприяють швидкій втомі. Стіни кухні можна прикрасити по-різному: від звичних декоративних тарілок до професійного розпису.
  • Сірий колір. Якою б привабливою, елегантною та стильною не здавалася сіра палітра, але її час минув. Хоча, якщо сірий – ваш фаворит, то завжди можна знайти варіант його поєднання з іншими кольорами.

Тепер, коли ви ознайомилися з наймоднішими кухонними трендами 2020 року, час по-новому поглянути на свій інтер’єр і вирішити: можливо щось варто змінити?