Книга – найдоступніший спосіб відпочити та отримати нові враження. То чому б не облаштувати собі затишний куточок для читання вдома? Комфортні меблі, правильне освітлення та милі дрібнички допоможуть провести час з користю.

Куточок для читання: крісло чи диван?

Читати можна навіть у ліжку, але то краще перед сном. Можна знайти собі комфортний куточок, щоб посидіти з книжкою, на дивані або облаштувати його на широкому підвіконні. Та найзручніше все ж буде у кріслі.

фото Pinterest

Комфортне крісло належно підтримує спину та дає можливість розслабитися та відпочити. До того ж воно може стати привабливим акцентом у вашому інтер’єрі. Цікавим варіантом буде використання підвісного крісла.

Освітлення місця для читання

фото Pinterest

Вибирайте у куточок для читання торшер зі спрямованим світлом або підвісний світильник. Уважно поставтеся до вибору яскравості та кольору лампи: вони не повинні змушувати ваші очі занадто напружуватися, намагаючись розгледіти літери у напівтемряві, чи мружитися від занадто яскравого світла.

Килимок під ноги

фото Pinterest

Невеликий килимок, приємний на дотик, органічно доповнить атмосферу спокою та затишку. Він гармонійно доповнить інтер’єр і візуально відокремить куточок для читання. Це може бути як модний довговорсистий килим у нейтральних кольорах, так і яскравий виріб в етностилі.

Куточок для читання з пледами та подушками

фото Pinterest

Зручні декоративні подушки та м’які пледи – саме те, що потрібно для приємного відпочинку з цікавою книжкою. Вибирайте ці речі, керуючись не тільки стилем інтер’єру та його колірною гамою, але й тактильними відчуттями. Погодьтеся, що мало користі від красивої подушки чи пледа, коли вони на дотик некомфортні.

Улюблена книга завжди поруч

фото Pinterest

Облаштуйте місце для улюблених книжок: можна поруч з кріслом повісити книжкові полиці або поставити стильний кавовий столик. Тоді вам не доведеться йти через усю кімнату, щоб замінити книгу на іншу. Чи тимчасово відкласти її у бік, щоб перемкнутися на свіжий журнал або спокійні роздуми.