Важко залишатися байдужим, коли навколо буяють квітами різнобарвні клумби. Виникає непереборне бажання хоч малесеньку гілочку принести додому, щоб прикрасити інтер’єр. Літній квітковий декор настільки різноманітний, що здається не вистачить теплих днів, щоб втілити всі ідеї.

Ми пропонуємо звернути увагу на три найдоступніші, що зовсім не заперечує їхньої оригінальності.

Літній декор: віночки на двері

Якщо у вас віночки на дверях асоціюються тільки з Різдвом, то прийшла пора позбавитися цієї ілюзії. Літні варіанти такого декору виходять не менш стильними. Та й різноманітного матеріалу для віночків влітку значно більше.

За основу можна взяти гілки, флористичну губку для живих квітів, навіть старе колесо від велосипеда або раму від картини. Для створення літнього віночка підійдуть і квіти, й декоративні трави або зелені гілочки самшиту чи ялівця, пагони плюща, злаки тощо. Декоруйте своє творіння стрічками, плодами та ягодами – всім, що дозволить ваша фантазія.

Сонях – один із символів літа. Безліч декоративних сортів цієї рослини дарують ідеї створення оригінальних букетів, флористичних композицій або яскравих віночків на стіну чи двері.

 

Навіть найпростіші польові квіти будуть чудово виглядати у вінку. Поєднайте їх з декоративними травами або зеленими гілочками чи плющем – і ви отримаєте стильну прикрасу для свого дому.

 

Основою літніх віночків можуть бути зовсім несподівані речі. Наприклад, колесо від старого велосипеда. Такий декор ідеально прикрасить дачу або заміський будинок.

 

Декоративний вінок з лаванди, прилаштований на вхідних дверях, підкреслить ваш витончений смак. До того ж, фіолетовий колір – наймодніший у цьому сезоні. А лаванда демонструє багату палітру відтінків цього тренду.

 

Вінки зазвичай мають круглу форму. Але їх з успіхом можуть замінити прямокутні або квадратні конструкції. Створіть основу вподобаної форми власноруч із природних матеріалів або використайте для цього раму від стаої картини чи дзеркала. Ефектні гортензії нададуть композиції вишуканості та елегантності.

Мініатюрні букетики в оригінальних вазах

Деякі квіти бувають з такими короткими ніжками, що робити букет у великій вазі немає жодного сенсу. Але ж хочеться, щоб і ця краса радувала око вдома. Вихід є! Можна використати замість ваз різні невеликі місткості:скляні та керамічні баночки або пляшечки, лабораторні колби, підійдуть навіть лампи розжарювання, якщо обережно зняти з них цоколь.

Хочеться прикрасити дім дрібненькими квітами, але боєтесь, що вони загубляться серед інших елементів інтер’єру? Візьміть замість вази невеликі скляні банки, розташуйте їх на дерев’яному стенді з простих дошок, прикрасьте квітами. Такий декор у стилі кантрі приверне до себе увагу з будь-якого ракурсу.

 

Ще один варіант оформлення композиції з маленькими квітами.

 

Чудовий зразок розміщення невеликих букетів у керамічних горщиках. Тут використані штучні квіти, але з живими екземплярами це буде виглядати ще більш вражаюче.

 

Скляні колби ламп розжарювання можуть стати оригінальними вазами для квітів. Підвісьте отриману композицію до стелі за допомогою мотузки або стрічок – ваші гості будуть вражені!

Несподівані ідеї літнього декору

Літо – чудова пора для творчих експериментів. Те, що буде не зовсім прийнятним для міської квартири або будинку з продуманим до дрібниць інтер’єром, можна спробувати втілити на дачі. І тут вже не буде жодних обмежень: використовуйте для літнього декору розмальований акриловими фарбами або прикрашений декупажем старий посуд, поєднуйте оригінальну меблеву фурнітуру з рослинами і квітами, створюйте декоративні композиції зі звичайного господарського реманенту. Здивуйте своїх друзів та родичів креативними композиціями.

Старий чайник вже давно поступився місцем на кухні електричному? Не знаєте куди подіти, але й викинути жаль? Декоруйте його будь-яким доступним вам способом і використовуйте замість вази для букетів і квіткових композицій на дачі чи у дворі.

 

Лаконічна композиція на двері з лаванди розташувалася у невеликому відерці. Декор доповнює стрічка, зав’язана на бант. Виходить стримано та стильно.

 

Бажаєте трошки похуліганити? Зробіть композицію, що підкреслює вашу любов до садових робіт, без використання квітів. Зберіть у стилізований “віночок” робочи рукавички, горщик для розсади, лійку та лопатку й прилаштуйте на згорнутому у коло шлангу для поливу.

 

Зберіть старі дверні ручки з оригінальним дизайном і прикріпіть їх на стіну альтанки або господарської будівлі. тут можна буде розвісити місткості з мініатюрними букетами або прилаштувати пучечки пряних чи лікарськіх рослин для просушування на зиму.

Нехай ваше літо буде яскравим, наповненим сонячним теплом і чарівними квітами!