Якщо ви не прихильник композицій з гарбузів, а осіннє листя попри барвистість навіває сум, то варіантом прикрасити оселю залишається осінній букет. Не варто стримувати фантазію й обмежуватися тільки сезонними квітами. Що ще можна додати до осінньої флористичної композиції?

Осінній букет: обираємо колірну гаму

Безумовно, червоний та помаранчевий – фаворити осіннього сезону. Один з цих кольорів можна замінити на жовтий. Щоб урівноважити сприйняття, створити більш спокійне враження, додайте до осіннього букета незначну кількість білого та зеленого.

фото Pixabay
фото The Spruce

Якщо вам більше до вподоби стримані кольори, зверніть увагу на запорошений-рожевий відтінок хризантем і жоржин. Він ідеально поєднується з цегляно-червоним і білим. Такий букет нагадає про натюрморти голландських митців XVII століття.

фото Pinterest
фото Pinterest

Сливові, червонуваті та рожеві тони – ідеальна палітра для осіннього букета. Серед айстр, жоржин і хризантем є багато сортів з такими відтінками. Сміливо міксуйте їх з білими та зеленими елементами, створюйте свій неповторний шедевр.

Гілочки з ягодами або декоративним листям – стильний акцент у букеті

Осінній колорит букету надають гілочки з ягодами або плодами. Калина, горобина, глод, шипшина, піраканта, обліпиха… Ви можете знайти свої варіації, які нададуть композиції стильності та виразності.

фото Pixabay
фото Pinterest

Крім гілок з ягодами для осінніх букетів можна використати гілочки з декоративним листям. Обирайте вічнозелені дерева або кущі з листям цікавих кольорів і форм. Зверніть увагу на магонію, бруслину, бирючину, піраканту, барбарис та інші.

Сухоцвіти – модна деталь в осінньому букеті

фото Veranda

Стильна композиція із сухоцвітів – переважно зимовий варіант флористичного декору інтер’єру. Але ж ніхто не забороняє використати деякі елементи й для осіннього букета. Сухі трави та квіти лише підкреслять виразність останніх осінніх квітів, їхню пишну красу та витонченість.