Поговоримо про новорічний декор для кухні? Чи варто взагалі прикрашати кухню до свят? Звичайно ж можна обмежитися вітальнею, але й на кухні у передсвяткові дні люди проводять досить багато часу. То чому б не прикрасити те місце, де готуються смаколики до новорічного столу?

Який новорічний декор для кухні краще обрати?

Враховуючи те, що на кухні досить специфічні умови, варто правильно підібрати місце для новорічного декору. Не облаштовуйте святковий куточок близько біля плити. Неважливо, газова вона чи електрична, все одно існує ймовірність, що прикраси можуть загорітися або оплавитися. Погодьтеся, ні те, ні інше не додасть радості у святкові клопоти.

Що використовувати для новорічного декору кухні? Краще звернути увагу на компактні прикраси: ялинкові кульки, що не б’ються, святкові фігурки, блискучу мішуру та гірлянди тощо. Якщо дозволяє місце, то можна навіть поставити мініатюрну ялинку або букет з духмяних хвойних гілочок.

Святкове оформлення робочої стільниці

У тому куточку, де у вас стоїть найнеобхідніше, невже не знайдеться трохи зайвого місця для чарівних новорічних прикрас? Поєднайте вазу з печивом та цукерками зі святковим декором, використовуйте для оздоблення тематичні серветки, поставте на тацю з олією та приправами вазу з ялиновими гілками. Створюйте настрій та відчуття свята!

Новорічний декор кухонних полиць

Прикрашання кухонних полиць – завжди вдале рішення. Гірлянди із фетрових сніжинок, підвішені на яскравих стрічках пряники, декілька кульок у прозорій вазі або серед посуду. Варіантів можна вигадати безліч. Віддайте перевагу золотавим та сріблястим кольорам прикрас, додайте червоного, який також символізує свято.

Практичним новорічним декором для кухні можна вважати посуд, прикрашений святковою символікою та сюжетами. Такі набори чашок або тарілок можуть бути настільки самодостатніми, що не потребують додаткового оздоблення.

Новорічний декор вікон на кухні

Одним з найкращих варіантів декорування кухні до зимових свят є прикрашання вікна. Оскільки воно найчастіше виконує тільки свою безпосередню функцію – природне освітлення кухні – то й прикраси, розміщені на підвіконні або розвішані навколо вікна не будуть заважати вам готувати святкові страви.

Як прикрасити кухонне вікно? Віночки, гірлянди, новорічні композиції та малюнки стануть оригінальним декором у ці святкові дні. Можливо ідеї, представлені на світлинах у цій статті, надихнуть вас на створення свого оригінального святкового дизайну. А процес прикрашання стане джерелом гарного настрою.