Мешканцям багатоповерхівок досить часто не вистачає приватного простору на відкритому повітрі, де можна відпочити від денної спеки влітку. Наявність балкона дещо зменшує цей недолік. І хоча його не порівняти з власним двором біля приватного будинку, але й цей варіант можна перетворити на комфортне місце для відновлення сил.

фото Pinterest

Поговоримо про облаштування балкона влітку. Що потрібно для створення затишної оази, де можна насолодитися вечірньою чи ранковою прохолодою?

Обідня зона на балконі

Невеликий стіл і пара стільців на балконі – чудове місце для ранкової кави або пізньої вечері. Неспішна трапеза на свіжому повітрі покращить настрій і надасть сил.

фото Pinterest

Для більшої зручності вибирайте круглі столики – так їх простіше буде переміщувати. Замість стільців можна поставити лавку з м’яким сидінням. Віддавайте перевагу меблям з матеріалів, стійких до зовнішнього впливу. Добре зберігаються на відкритому повітрі стільці та столи зі штучного ротанга, металу, пластику та тикової деревини.

фото BHG

На час вашої відсутності вдома подушки та пледи краще прибрати, щоб вони не намокли під раптовим дощем.

фото BHG

Декоруйте балкон привабливими аксесуарами

Затишок, як ви знаєте, складається з дрібниць. Невеликий килимок, декоративні подушки, виразні кімнатні рослини чи квіти у контейнерах безумовно нададуть балкону індивідуальності й створять приємну для вас атмосферу. 

фото Pinterest

Виділіть місце для книг або журналів, якщо плануєте почитати на відкритому повітрі. Подумайте про достатнє освітлення у вечірній час.

фото Pinterest

Додайте приватності балкону

Потрапити під пильне око сусідів під час відпочинку – не дуже приємне враження. Щоб перетворити балкон на затишний куточок, де ніхто не буде заважати, подбайте про приватність. 

фото Pinterest

Відгородитися від зовнішнього світу можна виткими рослинами, що створять зелену завісу. Також підійдуть високі рослини у горщиках, такі як пальми, драцени, фікус Бенджаміна тощо. Або ж можна повісити легкі штори, які захистять від яскравого світла та вітру.

фото Pinterest

Створивши зону відпочинку на балконі на свій смак, насолоджуйтесь літніми ранками та вечорами, коли не дошкуляє денна спека.