Підвищена вологість у ванній сприяє появі та розмноженню цвілевих грибків. Це не несе нічого доброго ні для інтер’єру, ні для вашого здоров’я. Запобігти проблемам, які можуть з’явитися внаслідок цього, допоможе профілактика цвілі у ванній кімнаті.

Маємо кілька практичних порад для вас.

Подбайте про якісну вентиляцію

Вентиляція повітря сприяє зниженню рівня вологи та очищає повітря. Потужний вентилятор при правильному використанні може призвести до суттєвих змін. Не забудьте звернути увагу на потужність вентилятора (скільки квадратних метрів він може провітрити), щоб мати потужну зброю проти цвілі.

Не забувайте використовувати склоочисник

Після того, як ви поніжилися у ванній або швидко помилися під душем, на склі, дзеркалах та кахлях можуть залишатися краплі вологи. Дуже важливо негайно видалити її, оскільки саме цього вентилятор забезпечити не може. Цей процес може дратувати та здаватися нудним, але краще його не відкладати. Адже це може знизити рівень вологи аж на 75%.

Вчасно ремонтуйте протікання

Якщо у вашій ванній кімнаті раптом почне протікати труба чи кран, то не варто зволікати з ремонтом. Пам’ятайте, що запобігти появі цвілі набагато простіше, ніж позбутися її вже після появи.

Регулярно влаштовуйте прання рушників і килимків

Не залишайте надовго використані вологі рушники, щоб не перетворити їх на джерело інфекції. Краще вчасно відправляйте їх до пральної машини. Те саме стосується і килимів на підлозі, оскільки краплі води з ваших ніг проникають всередину й надовго там залишаються. Це з часом провокує появу цвілі.

Видаляйте вологу на флаконах засобів для догляду

Ви помітили, що на флакони й баночки шампунів, гелів і кремів осідає пара, яка перетворюється на краплі води? Задля профілактики цвілі у ванній кімнаті їх варто витерти насухо. Кожен.

Джерело: Roomtodo