Стриманість пофарбованих стін, властивих для мінімалістських інтер’єрів, вже котрий сезон намагаються посунути шпалери з принтом. І у 2019 році їм це вдасться у повній мірі. Квіти, тропіки, геометрія – все це допоможе змінити дизайн власної оселі, не потребуючи від вас значних зусиль.

Які принти на шпалерах будуть модними у 2019 році?

Індивідуальність і гармонія, природність і виразність – головний посил дизайну інтер’єрів у сезоні 2019. Це стосується і вибору шпалер. Вам подобаються квіти, орнаменти з гілок і листя? Чи ви прихильник чітких ліній, що ритмічно перетинаються, створюючи візерунки з геометричних фігур? Або хотіли б бачити на своїх стінах міські пейзажі? Ви можете обрати будь-який принт!

Квіткові мотиви. Квіти навряд чи вийдуть колись з моди. Стилізовані орнаменти чи максимально реальні зображення красивих квітучих рослин завжди можна використати в інтер’єрі. Вони доречні у будь-яких приміщеннях, починаючи вже з передпокою.

Дизайнери пропонують звернути увагу на квіти, виконані в акварельній техніці. Ніжні відтінки з ефектом прозорості, тендітні лінії чудово вписуються в атмосферу домашнього спокою. Споглядання досконалих витворів природи, якими з упевненістю можна назвати квіти, допоможе відновитися після активного робочого дня.

Тропічні мотиви. Тематика джунглів залишається популярною і сьогодні. Листя пальм і монстер припали до душі багатьом людям, тому сміливо можна перетворювати своє житло у філіал тропічного лісу.

Геометричні мотиви. Якщо ви не любите невизначеності, віддаєте перевагу чіткості та зрозумілості, то принти з геометричних фігур на шпалерах стануть вашим вибором. Це одна з класичних тематик, яка буде завжди актуальною.

Етнічні мотиви. Для прихильників екзотики, які люблять переносити свої враження від подорожей в повсякденне життя, чудовим рішенням стане використання шпалер з принтами, що відтворюють національні орнаменти. Африканські, марокканські, індонезійські чи мексиканські мотиви – відмінний інструмент для індивідуалізації інтер’єру.

За допомогою шпалер з привабливими принтами ви зможете створити в себе вдома приємне середовище, місце, де вам затишно та комфортно.

Декорування стін принтованими шпалерами: найкращі варіанти

Яскраві та виразні візерунки, химерні орнаменти інколи буває важко вписати в загальну картину інтер’єру. Але це не привід відмовлятися від уподобаного декору. В арсеналі кожного дизайнера є декілька хитрощів, щоб поєднати те, що з першого погляду здається непоєднуваним.

Геометричний принт допоможе відкоригувати простір, візуально покращити пропорції приміщення. Це чудовий варіант, щоб зробити маленьке приміщення глибшим і просторішим.

Замаскувати двері, обклеївши їх такими ж шпалерами, що і стіни. Так ви досягнете ефекту збільшення простору.

Дорогі дизайнерські шпалери не обов’язково використовувати глобально. Можна обмежитися однією стіною або зробити акцент, оформивши їх у молдінги. Ефектні принти можна клеїти тільки окремими смугами, підкреслюючи деякі частини приміщення.

Акцентна стіна у спальні – ще один варіант швидкого оновлення інтер’єру за допомогою принтованих шпалер.

Поєднання з фарбованими у нейтральні кольори поверхнями підійде для маленьких кімнат. Шпалери з цікавим принтом відвернуть увагу від невеликої площі, а нейтральна палітра врівноважить активний малюнок.

У кухні, ванній кімнаті чи передпокої можна поклеїти шпалери не до самої підлоги, тим самим продовживши термін використання. Такий підхід вбереже їх від бруду.

Якщо ви плануєте оновити інтер’єр цього року, то саме час ознайомитися з найактуальнішими дизайнами шпалер і пропозиціями продавців. До початку сезону активних ремонтів ви встигнете вибрати найпривабливіший принт і спланувати варіанти застосування цих доступних матеріалів у власній оселі.