Стриманість пофарбованих стін, властивих для мінімалістських інтер’єрів, вже котрий сезон намагаються посунути шпалери з принтом. І у 2019 році їм це вдасться у повній мірі. Квіти, тропіки, геометрія – все це допоможе змінити дизайн власної оселі, не потребуючи від вас значних зусиль.

Які принти на шпалерах будуть модними у 2019 році?

Індивідуальність і гармонія, природність і виразність – головний посил дизайну інтер’єрів у сезоні 2019. Це стосується і вибору шпалер. Вам подобаються квіти, орнаменти з гілок і листя? Чи ви прихильник чітких ліній, що ритмічно перетинаються, створюючи візерунки з геометричних фігур? Або хотіли б бачити на своїх стінах міські пейзажі? Ви можете обрати будь-який принт!

Шпалери з квітковим принтом у стилістиці середини минулого століття

Квіткові мотиви. Квіти навряд чи вийдуть колись з моди. Стилізовані орнаменти чи максимально реальні зображення красивих квітучих рослин завжди можна використати в інтер’єрі. Вони доречні у будь-яких приміщеннях, починаючи вже з передпокою.

Квітковий принт на шпалерах в акварельній техніці

Дизайнери пропонують звернути увагу на квіти, виконані в акварельній техніці. Ніжні відтінки з ефектом прозорості, тендітні лінії чудово вписуються в атмосферу домашнього спокою. Споглядання досконалих витворів природи, якими з упевненістю можна назвати квіти, допоможе відновитися після активного робочого дня.

Шпалери з тропічним принтом у вітальні

Тропічні мотиви. Тематика джунглів залишається популярною і сьогодні. Листя пальм і монстер припали до душі багатьом людям, тому сміливо можна перетворювати своє житло у філіал тропічного лісу.

Шпалери з геометричним принтом в інтер'єрі кухні

Геометричні мотиви. Якщо ви не любите невизначеності, віддаєте перевагу чіткості та зрозумілості, то принти з геометричних фігур на шпалерах стануть вашим вибором. Це одна з класичних тематик, яка буде завжди актуальною.

Етнічні африканські мотиви на шпалерах з принтом

Етнічні мотиви. Для прихильників екзотики, які люблять переносити свої враження від подорожей в повсякденне життя, чудовим рішенням стане використання шпалер з принтами, що відтворюють національні орнаменти. Африканські, марокканські, індонезійські чи мексиканські мотиви – відмінний інструмент для індивідуалізації інтер’єру.

Принтовані дизайнерські шпалери

За допомогою шпалер з привабливими принтами ви зможете створити в себе вдома приємне середовище, місце, де вам затишно та комфортно.

Декорування стін принтованими шпалерами: найкращі варіанти

Яскраві та виразні візерунки, химерні орнаменти інколи буває важко вписати в загальну картину інтер’єру. Але це не привід відмовлятися від уподобаного декору. В арсеналі кожного дизайнера є декілька хитрощів, щоб поєднати те, що з першого погляду здається непоєднуваним.

Геометричний принт на шпалерах відкорегує простір приміщення

Геометричний принт допоможе відкоригувати простір, візуально покращити пропорції приміщення. Це чудовий варіант, щоб зробити маленьке приміщення глибшим і просторішим.

Для візуального збільшення простору обклейте двері тими ж шпалерами, що і стіни

Замаскувати двері, обклеївши їх такими ж шпалерами, що і стіни. Так ви досягнете ефекту збільшення простору.

Декоративний акцент із шпалер, обмежених рамками

Дорогі дизайнерські шпалери не обов’язково використовувати глобально. Можна обмежитися однією стіною або зробити акцент, оформивши їх у молдінги. Ефектні принти можна клеїти тільки окремими смугами, підкреслюючи деякі частини приміщення.

Акцентна стіна у спальні, створена за допомогою шпалер з принтом

Акцентна стіна у спальні – ще один варіант швидкого оновлення інтер’єру за допомогою принтованих шпалер.

Поєднання різних видів шпалер і фарбованих стін

Поєднання з фарбованими у нейтральні кольори поверхнями підійде для маленьких кімнат. Шпалери з цікавим принтом відвернуть увагу від невеликої площі, а нейтральна палітра врівноважить активний малюнок.

Комбінування шпалер і фарбованих поверхонь у передпокої

У кухні, ванній кімнаті чи передпокої можна поклеїти шпалери не до самої підлоги, тим самим продовживши термін використання. Такий підхід вбереже їх від бруду.

Шпалери з яскравим квітковим принтом у ванній кімнаті

Якщо ви плануєте оновити інтер’єр цього року, то саме час ознайомитися з найактуальнішими дизайнами шпалер і пропозиціями продавців. До початку сезону активних ремонтів ви встигнете вибрати найпривабливіший принт і спланувати варіанти застосування цих доступних матеріалів у власній оселі.