У домі ані шпаринки, протяги по кімнатах не гуляють, й опалення вже увімкнене. Звідки ж береться відчуття, що все одно прохолодно? Утеплення оселі не обмежується ремонтними роботами. Створіть тепло та затишок без кардинальних змін в інтер’єрі: просто додайте речі, що у вас з ними асоціюються.

Теплий пухнастий килим на підлозі

Один погляд на цей волохатий текстильний виріб вже створює відчуття тепла. Килими на підлозі з довгим м’яким ворсом допоможуть почуватися вдома комфортно і в осінню негоду, і в найлютіші зимові морози.

Якщо килим у вашому домі використовується тільки в холодний сезон, то перевагу варто надати тим кольорам нейтральної палітри, що найкраще гармонують з вашим інтер’єром.

Щільні штори, що не пропускають холод

Штори теплих кольорів із щільної тканини не дадуть холодному повітрю жодного шансу. Вони захистять кімнату від можливих протягів, сховають похмурий краєвид за вікном.

Для осінньо-зимового сезону вибирайте штори з оксамиту, вовни, льону тощо.

В’язані речі для дому

В оточенні фактурних в’язаних пледів, пуфів і подушок почуваєшся затишніше. Тепла вовна, що входить до складу пряжі, з якої їх виробляють, добре зігріває. Безліч варіантів в’язаних виробів пропонує промисловість.

Доступні описи та схеми допоможуть створити свій унікальний плед, якщо ви хоч трохи вмієте обходитися з гачком або спицями.

Декоративні свічки – джерело тепла та краси

Живий вогонь сприяє створенню затишної домашньої атмосфери. Зазвичай це визначення асоціюється з каміном. Але з цією роллю добре впораються й декоративні свічки: вони подарують тепло й прикрасять інтер’єр.

Їх можна використовувати самі по собі або ж у складі сезонних композицій.

Теплі кольори для тепла в домі

Не менш важливо додати й теплих кольорів, що розганяють осінньо-зимову похмурість природи й створюють відчуття затишку. Червоний, бежевий, помаранчевий, жовтий та гірчичний – чудовий вибір для дизайну оселі в холодні місяці. Використовуйте їх в декоративних аксесуарах і текстильних виробах.

Створіть теплу домашню атмосферу – і ваш настрій не зіпсують жодні погодні катаклізми.