Зручна, простора та елегантна – так характеризується ванна кімната 2019. З плином часу суто утилітарні функції цього приміщення доповнюються естетичною складовою. Практичний мінімалізм поступово витісняється більш декоративними стилями оформлення. Виразні кольори, несподівані обробні матеріали, сучасна сантехніка та меблі дають можливість втілити найсміливіші модні тенденції в інтер’єрі ванної кімнати.

Наймодніші кольори для ванної кімнати 2019

Не маємо жодних упереджень на рахунок білого кольору, але показна стерильність не всім до смаку. Якщо ви готові до експериментів, то модна колірна палітра 2019 готова запропонувати насичені відтінки зеленого та синього, ніжний пудровий рожевий, шляхетний і стриманий сірий, бунтарський чорний. Кожен із запропонованих кольорів у поєднанні з відповідними аксесуарами здатен перетворити ванну кімнату на картинку з модних інтер’єрних сайтів.

Зелений колір в інтер’єрі ванної кімнати
Глибокий синій колір в дизайні ванної кімнати
Ніжний рожевий колір в оздобленні ванної кімнати
Інтер’єр ванної кімнати у стриманій сірій палітрі
Ванна кімната чорного кольору

Шпалери у ванній кімнаті – нонсенс?

Колись шпалери у ванній могли поклеїти хіба що від безвиході. Сьогодні дизайнери все сміливіше використовують їх для оформлення. Чому? Тому що це безмежні можливості для декорування та створення унікальних інтер’єрів. До того ж їх можна покрити стійким лаком, який мінімізує негативний вплив підвищеної вологості.

Керамічна плитка у ванній кімнаті 2019

Гідну альтернативу керамічній плитці у ванній кімнаті по співвідношенню ціна – якість – довговічність важко знайти. У новому сезоні вже не актуальні великорозмірні кахлі. У моді плитка з марокканськими орнаментами та дрібна мозаїка. Для тих, хто не любить строкатості, підійде плитка “метро”, схожа на цеглинки.

Актуальні матеріали для ванної кімнати у сезоні 2019

Дерево. Так-так, не дивуйтеся! Враховуючи розвиток хімічної індустрії, дерево тепер сміливо можна використовувати й для обробки вологих приміщень. Тільки не забувайте про спеціальні засоби, що захищають деревину від гниття та цвілі. Такий варіант сподобається прихильникам популярного екологічного стилю в дизайнах інтер’єрів.

Мармур. Цей шикарний матеріал можна застосовувати не тільки для стін і підлоги. Неперевершеною буде ванна з мармуру, згодиться він також і для стільниць під умивальники. Натуральний камінь завжди виглядає вишукано та привабливо. Серед багатої палітри відтінків можна знайти й актуальні для сезону 2019 сірі та чорні кольори.

Бетон. Ви не помилилися, саме цей матеріал, який ще недавно несміливо завойовував простір кухні, буде актуальним і для ванних кімнат. Підкреслено аскетичні стіни та підлога у поєднанні з ванною чи раковиною з того ж матеріалу перетворять у стильний інтер’єр металеві сантехнічні елементи (змішувач, душ) з покриттям чорного кольору.

Терраццо. Своєрідний компроміс між розкішним мармуром і скромним бетоном. Незвичайний матеріал дає можливість експериментувати з додатковими кольорами, які б хотілося бачити в інтер’єрі.

Навісні меблі та сантехніка

Використання навісної сантехніки у ванній кімнаті практикується вже не один рік. Особливо подібне рішення цінують власники маленьких приміщень, бо так залишається більше вільного простору. Навісні тумби під раковину можна вважати новим віянням в дизайні інтер’єрів. Вони виглядають сучасно і стильно, додають легкість у загальну атмосферу.

Відкриті полиці в дизайні ванної кімнати

Ця тенденція проникла в інтер’єр ванної кімнати з кухні. Відкриті полиці в цьому сезоні будуть активно використовувати замість шаф, зберігаючи на них не тільки засоби для догляду та косметику, але й рушники та різноманітні декоративні аксесуари. Такий підхід до облаштування особливо актуальний для невеликих приміщень: ванна візуально залишається просторішою, ніж коли в ній тільки закриті меблі.

Декоративні рослини у ванній кімнаті

Не варто намагатися перетворити ванну кімнату в оранжерею, але якщо є бажання підтримати модний напрямок в дизайні, то хоч для невеликої квіточки можна знайти місце. Обирайте кімнатні рослини, яким підходить вологий клімат, і які не страждають від нестачі сонячного світла (адже не в кожній ванній є вікна). У великих приміщеннях можна знайти місце для габаритних рослин в красивих кашпо або навіть для вертикальних “живих” зелених стін. Обов’язковою умовою є наявність потужної вентиляції.