Тонка межа між вишуканістю та затишком відображає мрії людей, які через пандемію проводять занадто багато часу вдома. Саме тому ванна кімната 2021 має втілювати у своєму дизайні не тільки функціональність. Простір і світло, комфортні матеріали та кольори – очікувані складові сучасного модного інтер’єру цього практичного приміщення.

Що ж пропонують дизайнери для оздоблення ванних кімнат у нинішньому сезоні?

Просторий душ з прозорими перегородками

Попри те, що ванна, яка стоїть окремо, залишається найбажанішим модним елементом та втіленням розкоші, все більшу популярність завойовує душ. Його залишають або зовсім відкритим, або обмежують перегородками з прозорих матеріалів. Таким чином вдається уникнути обмеження простору, що особливо актуально для маленьких ванних кімнат.

фото Pinterest

Такий підхід підкреслює мінімалістичність дизайну, створює атмосферу прозорості й збільшує простір.

Чорний колір у ванній кімнаті 2021

Контраст, що створюється чорним кольором, – одна з характерних рис дизайну 2021 року. Мова йде не про масштабне використання темної палітри в інтер’єрі ванної кімнати, а про точкові акценти й графічність оздоблення. 

фото Pinterest

Щоб ванна кімната 2021 виглядала модно й привабливо, використовуйте змішувачі та душові колонки глибокого чорного кольору. Це надає структуру простору, підкреслює індивідуальність і сучасність інтер’єру. Чорними також можуть бути плиткові шви, стійки дверей душової кабіни, підставки для меблів тощо.

Ванна кімната 2021: дерево чи бетон?

Оздоблення деревиною й цього року залишається поза конкуренцією. Використання натуральних матеріалів для оформлення будь-яких інтер’єрів переживає пік популярності. Але не менш цікавим рішенням стане бетон, котрий з кожним роком все впевненіше стає актуальним у наших оселях.

фото Pinterest

Обробка ванної кімнати вощеним бетоном ідеально відповідає тенденціям натуральності та простоти. Сучасні технології захищають цей матеріал від впливу вологи, додають йому привабливості й естетичності. Бетон в інтер’єрі ванної кімнати вже не виглядає, як один з підготовчих етапів оздоблення стін, він виглядає стильно, самодостатньо та одночасно стримано.

Затишок у ванній кімнаті

Всупереч поширеній традиції використання ванної кімнати як суто функціонального приміщення, у 2021 році актуальним буде втілення в її інтер’єрі власної уяви та мрій про затишок. Про що мова? Ванна кімната у дизайнерських проєктах стає все більше схожою на вітальню. 

фото Pinterest

Для оздоблення все сміливіше використовуються різноманітні шпалери, крім практичних меблів у ванній кімнаті все частіше зустрічаються крісла та навіть дивани. Її прикрашають живими рослинами та милими декоративними дрібничками, використовують нетипові для ванної кольори. Все це можливе за умови достатньої площі приміщення.

Зелений – один з панівних кольорів дизайну 2021

Різні відтінки зеленого кольору – один з головних трендів в інтер’єрі 2021 року. Стосується це й ванної кімнати. Націленість на натуральність та єднання з природою найпростіше відтворити за допомогою зеленої палітри.

фото Pinterest

Зеленою може бути керамічна плитка або пофарбовані стіни у ванній кімнаті, сантехніка чи аксесуари. Зелений колір ідеально поєднується з білим і відтінками натуральної деревини. Якщо ремонт цього року не планується або ви не впевнені, що цей колір буде влаштовувати вас довгий час, то модний відтінок легко додається до інтер’єру за допомогою кімнатних рослин.

Кругле дзеркало з підсвічуванням

Велике кругле дзеркало з підсвічуванням створить особливо затишну атмосферу у ванній кімнаті. Ця дизайнерська знахідка буде до вподоби тим, хто приділяє косметичним процедурам значний час. Комфортність, функціональність і декоративність такого дзеркала не можна не оцінити.

фото Pinterest

Зрозуміло, що модні тенденції не є обов’язковими до виконання. Але, можливо, якась з них надихне вас на перетворення ванної кімнати в ще більш затишне приміщення, ніж ви звикли бачити кожного дня.