Коли з-за хмар виринає сонечко, настрій стрімко поліпшується, звідкілясь з’являються сили і бажання діяти. Чому б не спрямувати енергію на весняне оновлення оселі? Для цього не обов’язково бігти до магазину за новими елементами декору чи затівати довготривалий ремонт. Що ж можна зробити вже зараз?

Перестановка – найлегший шлях змінити інтер’єр

Ви давно мріяли розставити меблі, як на картинці з модного журналу? Час настав! Зруште нарешті з місця диван або приберіть стільці, які тільки займають місце. Повісьте дзеркало чи картини на іншу стіну, замініть журнальний столик на банкетку. Сміливо втілюйте свої ідеї – це гарантує задоволення від процесу перетворення оселі!

Заміна “зимового” текстилю на “літній”

Зізнайтесь, що більшість з вас має сезонні набори текстилю: штор, покривал, скатертин і серветок, чохлів на крісла тощо. Взимку хочеться тепла, тому частіше використовуються щільні тканини, такі як оксамит, вельвет, сатин, драп. Весна – це час легкості та прозорості. Тому в теплі сезони найкращі тканини для штор та іншого інтер’єрного текстилю – льон, шовк, бавовна, легкий трикотаж. Змінюючи комплекти разом зі зміною сезонів, можна оновити інтер’єр без зайвих витрат.

Оновити меблі не так вже й складно

Оновлення – це не завжди придбання чогось нового, інколи достатньо надати іншого вигляду звичним речам. Наприклад, пофарбувати стільці або двері, прикрасити комод декупажем, залакувати поверхню стола тощо. Можна підійти до цього процесу не так радикально: змінити на столі прозору скляну вазу на порцелянову, прибрати чи додати серветку на полиці або переставити кімнатні рослини з підвіконня на консоль.

Створіть весняний декор

Нарциси, тюльпани, первоцвіти – букет з весняних квітів задасть відповідний настрій. А якщо додати свічок, статуетку або красиве намисто – вийде чудова декоративна композиція. Матеріалом для втілення задуму може стати будь-що: від старих світлин до ювелірних прикрас.

Звільніть простір від зайвих речей

Не будемо закликати до мінімалізму, бо не всім він до смаку. Але зміна сезонів – чудова нагода позбавитися від усього, що захаращує вашу оселю. Подивіться уважно навколо, зазирніть у шафи та тумбочки, знайдіть зайві речі та визначте, куди їх подіти: на смітник, продати чи комусь подарувати.

Генеральне прибирання

Примусити оселю засяяти допоможе генеральне прибирання. Помийте вікна, почистьте килими та оббивку м’яких меблів, відполіруйте до блиску металеві деталі та лаковані поверхні, витріть пил. Погодьтеся, що відразу й дихати стає легше, і дім здається просторішим.