Чому вітальня без дивана, причин може бути безліч: від елементарного “нічого не подобається” або “мало місця” до бажання створити унікальний простір, підлаштований під власні потреби. Чим замінити диван, щоб вітальня не втратила функціональність та естетичну привабливість? Обирайте варіанти на свій смак.

Інтер’єр вітальні без дивана, але зі схожими меблями

Канапа, козетка або лавка зі спинкою стануть чудовою альтернативою громіздкому дивану. Таке рішення буде актуальним для невеликих кімнат. Обирайте місця для сидіння відповідно до стилю інтер’єру вітальні, гармонійно поєднуйте з колірною палітрою й знаходьте найкраще місце розташування для цих функціонально схожих на диван меблів.

фото Pinterest
фото Pinterest

Крісла замість дивана

В зоні відпочинку маленької вітальні диван можна вдало замінити кріслами. Вони займають менше місця й більш мобільні. Крім того, використання крісел замість дивана дає змогу створити оригінальний інтер’єр, оскільки зараз модно застосовувати предмети не з одного гарнітура, а поєднувати між собою меблі з різним дизайном.

фото Pinterest
фото Pinterest

Додайте до групи крісел незвичний кавовий столик – і у вас буде затишний куточок для спілкування з родиною та друзями.

Підвісне крісло у вітальні

Якщо людина живе одна й для спілкування воліє обирати публічні простори (кафе, клуби тощо), а не власну оселю, то диван у вітальні може ніколи й не знадобиться. Замість нього можна купити чудове підвісне крісло. Оригінальна конструкція підійде для будь-якого інтер’єру, зробить кімнату затишнішою й сучасною.

фото Pinterest

Вітальня без дивана: пуфи або подушки

Цікавий вигляд матиме вітальня без дивану, але з купою подушок. Атмосфера інтер’єра у східному стилі відразу налаштовує на затишок і спілкування. Влаштуватися компанією на підлозі на зручних подушках з кавою або настільними іграми – чудова ідея для відпочинку!

фото Pinterest
фото Pinterest
фото Pinterest

Більш сучасний варіант – зшиті, валяні чи в’язані пуфи. Їх легко можна міняти місцями, оновлювати дизайн за допомогою нових чохлів.