Питання, як прикрасити стіл до дня Святого Валентина, актуальне не для всіх. Багато хто на це свято просто не звертає уваги. Але на нашу думку, це чудовий привід додати барв та тепла до найпохмурішого місяця зими – лютого. А що може зігріти краще, ніж романтична вечеря з коханою людиною?

Щоб створити святкову атмосферу, знадобиться відповідний антураж. Для цього не потрібно надзусиль та значних коштів: додати декілька червоних або рожевих деталей до декорування столу, живе полум’я свічок та гарний настрій. І зовсім неважливо, питимете ви при цьому колекційне вино чи обмежитесь чаєм або кавою, головне – знову відчути ті емоції, які наповнювали ваше життя під час перших зустрічей.

Прикрашаємо стіл сердечками

Серце – символ кохання, тому його стилізоване зображення активно використовують для створення романтичної атмосфери. Це може бути принт, нанесений на скатертину, або серветки у вигляді сердечок. Вирізаними з паперу або фетру фігурками прикрашають стіл та посуд.

Досить мило виглядають в’язані або зшиті сердечка та інший тематичний хенд-мейд. Декоративні серця збирають у гірлянди, підвішують до світильників над столом. Ними прикрашають композиції з солодощів та гілочок, свічки та серветки. Наявність хоча б одного сердечка в декоруванні столу – це вже натяк на романтику.

Як прикрасити стіл до дня Святого Валентина свічками

Романтичне мерехтіння свічок під час вечері створить інтимну атмосферу, звузить світ тільки до вас двох, залишивши повсякденність десь поза колом м’якого світла.

Щоб прикрасити стіл до дня Святого Валентина свічками, потрібно підібрати для них свічники та декор. Самі свічки можуть бути будь-якими: білими або кольоровими, великими чи маленькими, у вигляді сердечок та квітів.

Для святкової вечері найчастіше обирають прозорі свічники. Їх прикрашають рожевими або червоними стрічками, фігурками стилізованого серця, картками з романтичними написами.

Кожна деталь святкового декору столу до дня Святого Валентина спрямована на те, щоб передати ніжні почуття, підкреслити значущість коханої людини у вашому житті. Тому обов’язково враховуйте її уподобання у кожній дрібниці, щоб свято запам’яталося надовго.

Як прикрасити стіл до дня Святого Валентина квітами

Ну, і яке ж свято без квітів? Троянди – беззаперечний фаворит для освідчення в коханні. З них традиційно складають букети, використовують у композиціях. Можна прикрасити стіл поодинокими трояндами, поклавши їх на тарілки або розставивши в невеликих вазах.

Якщо вам до душі інші квіти, сміливо використовуйте їх для декору. Адже головне завдання романтичної вечері – це особлива атмосфера та настрій лише для двох.

Не пошкодуйте часу на створення свята для себе, і нехай ваше кохання не згасає довгі роки!