У кожного своє бачення того, як прикрасити ялинку. У більшості українських родин святкове дерево виходить строкатим. Воно й не дивно, бо колекція ялинкових прикрас збирається роками. У декого, ми впевнені, є новорічні іграшки, що радували їхніх бабусь і дідусів у дитинстві.

Але інколи хочеться чогось більш витонченого, сучасного та незвичного. Чому б не прикрасити у такому випадку ялинку в єдиній колірній гамі? Можна використати один або два головні кольори. Що з цього може вийти? Давайте подивимося!

1. Ялинка білого кольору

Білий колір – це сніг, це зима. То чому б не оздобити ялинку виключно білими прикрасами? Її відразу буде помітно в яскравому інтер’єрі, але на тлі світлих стін і меблів така ялинка може й загубитися.

2. Срібляста ялинка

Сріблясте мерехтіння ялинкових прикрас завжди асоціюється зі святом. Можна обмежитися тільки одним кольором або додати барвисті акценти. У будь-якому разі святковий настрій з блискучою ялинкою забезпечений.

3. Золотистий декор ялинки

Ялинкові прикраси золотистого кольору перетворять звичайне деревце у вишукану прикрасу. Поєднуйте золото з червоними деталями, щоб досягти неймовірного ефекту.

4. Сині прикраси для ялинки

Синій колір – досить стриманий. Ялинка, декорована синіми прикрасами, буде виглядати вишукано та елегантно. Додайте трохи срібла, щоб підкреслити святковий декор.

5. Ялинка у рожевих кольорах

Рожева ялинка – несподіване рішення. Але такий варіант точно запам’ятається надовго. Можна вибрати тільки прикраси з цієї палітри або придбати штучне деревце рожевого кольору.

Чудових і веселих свят!