Якось непомітно, але впевнено, серед дизайнерських трендів з’явилася тиха розкіш. Не оминула ця тенденція й інтер’єри, наполегливо витісняючи мінімалізм, який був лідером в оздобленні осель не один десяток років. Схоже, що тиха розкіш з нами надовго.

Основні принципи стилю тиха розкіш

Тиха розкіш (quiet luxury), як транслюють дизайнери, зосереджується на власному відчутті комфорту та якості, на задоволенні від володіння всіма благами без жодного наміру підкреслювати їхню вартість та унікальність. Ця концепція покликана втілити ідею вишуканості через стриманість, витонченість і шляхетність. Новий стиль вражає своєю гармонією, збалансованістю та тривалістю.

Характерними рисами тихої розкоші є використання натуральних і високоякісних матеріалів, таких як дерево, камінь, шовк, льон, шерсть тощо.

фото Pexels

Колірна палітра базується на нейтральних і спокійних кольорах, віддаючи перевагу бежевому, сірому, білому, чорному та пастельним тонам.

Для створення світлого простору застосовують великі вікна, дзеркала, скляні поверхні. 

фото Pexels

Максимальний акцент в інтер’єрі роблять на функціональність і мінімум зайвих предметів, проявляючи увагу до деталей та майстерної обробки.

Тиха розкіш – це використання класичних форм і лаконічних ліній. Індивідуальність досягається додаванням акцентних елементів, таких як антикварні меблі, художні твори, рослини.

Тиха розкіш: приклади для натхнення

фото Pexels
фото Pexels
фото Pexels
фото Pexels
фото Pexels