Американський Інститут кольору Pantone назвав колір 2024 року. Ним став Peach Fuzz, який порівняли з оксамитовим ніжним персиком, що збагачує розум, тіло та серце.

“Витончено чуттєвий, PANTONE 13-1023 Peach Fuzz – це сердечний персиковий відтінок, що дарує відчуття ніжності та несе в собі послання турботи, спільності та співпраці”, – пояснили свій вибір представники Інституту.

Головний колір 2024 року в інтер’єрі

Визначений Pantone колір завжди активно залучають до своїх проєктів і дизайнери інтер’єру. Наведені у презентації приклади пропонують використовувати колір Peach Fuzz для створення інтер’єрного текстилю та декору, оздоблення стін тощо.

фото Pantone

Ніжний персиковий потребує ретельного підбору кольорів-компаньйонів у дизайні інтер’єру. Віддавайте перевагу натуральним і спокійним тонам, додаючи акценти жовтого, коричневого та теракотового кольорів.


фото Pantone

Як відомо, традиція оголошувати головний колір наступного року Pantone започаткував ще у 2000 році. Відтоді щороку в одній з європейських столиць відбувається секретна зустріч, на якій і обирають переможця. 

Варто нагадати, що кольором 2023 року обрали малиново-червоний Viva Magenta. Заявлялося, що цей гібридний колір комфортно поєднує фізичне та віртуальне, нагадуючи наш багатовимірний світ.

Символом 2022 став відтінок бузкового під назвою Very Peri. Його назвали символом глобального духу часу і перехідного періоду, який ми переживаємо.