Влітку хочеться легкості та життєствердності, які допоможуть зарядитися енергією й пережити осінню сльоту та зимовий холод. Тому не дивно, що квіти та помідори стали цього року дуже популярними у дизайні інтер’єрів. 

До речі, ідею про томати не варто сприймати аж надто буквально: йдеться здебільшого про колір. Хоча вже є й свічки з ароматом помідора.

Квітковий принт в інтер’єрі

Рослинні мотиви в оздобленні оселі й до цього не пасли задніх. Згадаймо хоча б тропічні принти, які кілька років тому дуже активно використовували в дизайні. Або гігантські акварельні квіти на шпалерах та інтер’єрному текстилі. 

фото Pinterest

Влітку 2023 року фаворитами в дизайні стають більш тендітні та вишукані флористичні мотиви. Вони можуть нагадувати бабусин ситець або бути схожими на розкішний класичний розпис, народжений пензлем відомого художника. У будь-якому разі це натяк на те, що ми потихеньку прощаємося з мінімалізмом, який був безумовним лідером в дизайні інтер’єрів кілька десятиліть поспіль.

фото Pinterest

Що пропонує нам цей тренд? А будь-що, до чого лежить серце. Ви можете прикрасити свій дім шпалерами чи шторами з квітами, подушками та посудом з флористичним принтом, можете знайти м’які меблі з оббивкою у квіточку або шафи з рослинним розписом. І, звичайно ж, букети з живих квітів відповідно до пори року.

фото Pinterest

Здається, що нічого складного у цих тенденціях немає, але пам’ятайте про баланс, щоб не перетворити свою оселю на подобу строкатого ярмарку.

Помідорний колір і дизайн у домашньому декорі

Цього літа помідори стали символом середземноморського способу життя. У домашньому дизайні спостерігається поширення свічок із запахом помідорів, меблів томатного кольору та предметів у формі помідорів у внутрішньому просторі. Дизайнери запевняють, що колір, аромат та енергія помідора дарують натхнення та нові ідеї для оздоблення осель.

фото Pinterest

Поява помідорів серед модних тенденцій нагадує нам, що гарний дизайн інтер’єру та ідеї домашнього декору можуть зробити повсякденність захопливою.

фото Pinterest

Ідеї ​​червоної кімнати були в тренді вже на початку 2023 року, але яскравий та соковитий червоний колір томатів не схожий на жоден інший. Цей відтінок водночас веселий і витончений і добре працює як акцент в інтер’єрі.

фото Pinterest

Однак його також слід використовувати обдумано, щоб не перевантажувати простір. Томатно-червоним не потрібно покривати всю стіну, щоб справити враження. Ним краще підкреслити сучасні форми у вашому дизайні або додати колорит у велику кімнату.

За матеріалами Homes & Gardens