Новорічний декор вікон: ви ще й досі сумніваєтесь в його доцільності? Дарма! Адже це чудова можливість покращити настрій перед святами не тільки собі, але й подарувати посмішку перехожим, які звернуть увагу на ваші вікна.

Тендітні білі сніжинки, мерехтливі гірлянди, блискучі кульки – для святкового оформлення вікон є безліч ідей. Атрибутика зимових свят занурює в казку, дарує надію на диво та здійснення бажань. Тож станемо й самі трішки чарівниками.

Ажурні сніжинки, щоб прикрасити вікна до Нового року

Паперові сніжинки – це перше, що спадає на думку, коли йде мова про новорічний декор. Вони не потребують якихось особливих матеріалів та вмінь. Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно вигадати візерунок для сніжинки, то можна скористатися готовими шаблонами.

Важливо: якщо сніжинки будуть наклеєні на скло, то обирайте тонкий папір. Коли ж плануєте підвісити їх у вигляді гірлянди, то краще взяти більш щільні листи.

Можна купити вже готові сніжинки: пластикові або дерев’яні, спеціальні наліпки тощо. Вони чудово виглядатимуть і у композиціях, і як самостійний декор. Також цікава ідея – сплетені гачком сніжинки, особливо якщо оздоблення виконано у сільському або скандинавському стилі.

Новорічний декор вікон з паперових прикрас

Ще один варіант бюджетного й легкого у виконанні декору для вікон – витинанки або сюжетні композиції з паперу. Найпростіше, що можна зробити, намалювати на щільному ватмані силуети ялинок та вирізати їх так, щоб вони утворювали суцільну смужку. Зігнувши гармошкою в деяких місцях отриману таким чином прикрасу, надаємо їй стійкості. Розташувавши паперовий ліс на підвіконні та проклавши між ним та вікном гірлянду, ввечері можна милуватися засніженою зимовою казкою.

Красиво виглядають як повністю білі композиції з ялинками, будиночками, казковими персонажами, так і більш складні аплікації з кольорового паперу або картону. Паперові прикраси можна вигадувати самостійно або знайти відповідний сюжет в інтернеті. Вони можуть бути плоскими або об’ємними, розставленими на підвіконні, підвішеними на карнизі або наклеєними на віконне скло. Головне, щоб створювали відчуття свята.

Ялинкові прикраси, стрічки та гірлянди в новорічному оформленні вікон

Не стане проблемою й декорування вікон ялинковими прикрасами. Золотаві й сріблясті кульки за допомогою міцної нитки або різнокольорових стрічок закріплюють так, щоб вони звисали зверху. Кульки можна поєднати з іншими ялинковими іграшками. На стрічки також підвішують імбирно-медові пряники або цукерки, шишки та гілочки хвойних дерев.

Важко уявити собі новорічний декор вікон без гірлянд. Мерехтливі вогники надають святковості будь-якій композиції. Гірлянди розташовують по периметру вікна або на підвіконні, формують з них різні фігури та святкові написи. Гірлянду можна повісити таким чином, щоб її лампочки звисали зверху, утворюючи красиву завісу.

Новорічний декор вікон ялинками та гілочками

Без ялинки яке ж свято? Якщо ви не бажаєте ставити велику ялинку (живу чи штучну), то варто звернути увагу на інші можливості декорування. Наприклад, розставити на підвіконні маленькі живі ялинки у горщиках. Або хвойні гілочки у пляшках чи вазах.

З ялинових чи соснових гілок створюють віночки та гірлянди. Додавши до них блискучих іграшок, стрічок або ще якогось декору, отримаємо ексклюзивну прикрасу для вікна.

Як зробити новорічний малюнок на вікні

Таємничі засніжені міста, герої новорічних казок, ялинки та сніжинки – актуальні сюжети для малюнків на вікнах напередодні зимових свят. Як прикрасити вікна за допомогою малюнків? Дуже просто!

Якщо ви невпевнені у своїх художніх здібностях, потурбуйтеся про тематичні трафарети. Приклавши їх до скла, заповніть внутрішню обмежену контуром частину фарбою і насолоджуйтесь шедевром.

Які фарби варто обирати для малювання по склу?

  • Гуаш, яка є майже у кожній домівці, де живуть діти шкільного віку.
  • Зубна паста. Білий колір – фаворит у новорічних сюжетах.
  • Дитячі вітражні фарби. З їхньою допомогою роблять красиві прозорі малюнки, які з легкістю переносять на скло або інші поверхні. Їх також просто буде зняти, коли свята минуть.
  • Штучний сніг у балончику.

Усі запропоновані матеріали легко змиваються, тож не додадуть зайвого клопоту, коли буде потрібно привести вікна до буденного стану. Перед нанесенням малюнка переконайтеся, що скло чисте й сухе. Це допоможе уникнути патьоків та збереже чіткість ліній.

Прикрасьте ваші вікна та переконайтесь, що чудовий настрій дарують не тільки свята, але й підготовка до них.