Новорічний декор – одна з складових гарного настрою. Ялинка ялинкою, але й інші атрибути зимового свята не менш важливі. Як створити чарівні прикраси для дому з мінімальними витратами часу та сил?

Ідеї перетворення прозорих скляних ємностей в казковий різдвяний та новорічний декор не такі вже й складні. Для цього не потрібно якихось особливих талантів чи навичок. Просто підберіть необхідні елементи, довіртеся своїй фантазії та натхненню – й отримайте казкові прикраси для святкового дизайну.

Новорічний декор: святкові композиції у прозорому посуді


У кожному домі можна знайти прозорі склянки, цікаві за формою банки або мінімалістичні скляні вази. Якщо заповнити таку ємність мерехтливими ялинковими кульками або блискучими намистинами, то отримаємо новорічну прикрасу для столу або каміну.

Для декорування можна також взяти ялинові або соснові шишки: натуральні, вибілені або фарбовані. Додавши гірлянду зі світлодіодами, створимо оригінальну новорічну композицію у сільському стилі. Трохи натуралізму серед яскравого декору зовсім не зіпсує атмосферу свята.

Цікавий варіант – використати прозорі вази за призначенням. Тобто заповнити їх водою, а в середині розмістити ягоди та зелені гілочки хвойних рослин. Привабливі кульки горобини або калини не потребують додаткового оздоблення.

Не просто банка: казкові новорічні сюжети у склі

Звичайна скляна банка за допомогою вашої фантазії перетвориться на вмістилище казки. Не простої, а новорічної.

Знайдіть матеріал, який може стати снігом (це може бути навіть кам’яна сіль), розмістіть мініатюрні іграшкові фігурки, які можуть стати героями сюжети. А потім ще трохи новорічного антуражу.

Сховані за прозорим склом ялинки та казкові герої, будиночки або олені стануть ще однією рисочкою у створенні святкової атмосфери. Новорічні композиції милуватимуть око протягом усієї зими.

Красиві букети – це також новорічний декор

Трояндами взимку зараз нікого не здивуєш. Та й не відносяться квіти до новорічної атрибутики. Тому для святкового букету краще взяти гілочки сосни, ялинки, туї або ялівцю. Красиво розставлені у прозорій вазі гілки прикрасьте ялинковими іграшками. Або навпаки: розмістіть кольорові кульки у вазі, а зверху поставте букет.

Хочеться чогось оригінальнішого? Можна зробити букет зі звичайних гілок. А прикрашати їх штучним снігом, гірляндою чи ялинковими кульками, кожен вирішить самостійно.

Новорічні свічки у прозорих склянках

І яке ж свято без мерехтливих вогників свічок? А якщо для них підібрати тематичні свічники, то такі новорічні прикраси можна використати для сервуванняі святкового столу. Або знайти місце на підвіконні чи десь у кімнаті – і насолоджуватися казковою атмосферою похмурими зимовими вечорами.

Втім, можна обійтися й без спеціальних свічників. Прозорі келихи або склянки зможуть їх замінити. Додайте новорічний декор – кульки, блискітки, гілочки хвойних, золотаві або червоні стрічки.

Поставте свічники на підставки з дерева або прикрасьте сріблястим сосновим віночком. Додайте до композиції шишок. Намалюйте на склянках сніжинки вітражними фарбами (їх потім легко зняти), згрупуйте разом з іншими декоративними прикрасами у схожих посудинах тощо.

Звісно, існує ще безліч ідей новорічного декору: хтось обов’язково прикрашає вікна, інші обмежуються тільки оздобленням вітальні. Запропоновані варіанти святкових прикрас можна використовувати по-різному, головне, щоб вони створювали новорічну атмосферу.