Оздоблення оселі до зимових свят – справа творча та натхненна. Надлишок прикрас в оселі не всім до смаку. Але навіть прихильники мінімалізму намагаються додати до інтер’єру хоч якийсь святковий елемент. Новорічний декор з рамкою – цікава ідея, яку легко втілити власноруч за короткий час.

Де краще розмістити таку святкову композицію? Де завгодно! На стіні чи дверях, на полиці, на столі або на вікні. Ваша фантазія та почуття прекрасного підкаже найліпший варіант для вашого інтер’єру.

Як створити новорічний декор з рамкою

Для цього не потрібно бігти по магазинах у пошуках необхідних складових: все знайдеться у вас вдома.

Рамка – основний елемент новорічного декору. Підійдуть рамки та рамочки з фотографій, невеликих картин або дзеркала. Згодиться навіть стара рама від маленького вікна, якщо ваш інтер’єр витриманий у стилі кантрі.

Колір може бути будь-яким. Якщо вас не влаштовує те забарвлення рамки, яке вже є, її можна перефарбувати в інший колір, зробити золотистою чи срібною. Навіть покрити штучним снігом.

Ялинкові прикраси. Найкраще підійдуть кульки – вони універсальні, добре об’єднуються з іншими елементами новорічної композиції. Але на ваш вибір це можуть бути дзвоники чи інші прикраси для ялинки.

Стрічка – це та деталь, котра поєднає всі елементи декору в одне ціле. Обмежень у матеріалі не існує: прозора органза, блискучий атлас, навіть груба мішковина або ситець з цікавим малюнком стануть у пригоді.

Додаткові матеріали. На ваш смак новорічний декор з рамкою можна доповнити гілочками ялини, ялівцю, самшиту чи інших вічнозелених рослин. Сміливо використовуйте шишки, сухі квіти та трави, святкові написи та тематичні іграшки, якщо вони гармоніюють з вашим задумом.

Приклади новорічних композицій з рамкою

Пропонуємо кілька простих ідей новорічного декору з використанням рамки, які ми знайшли у мережі. Вони надихнуть вас на створення власного варіанту святкової прикраси для інтер’єру.

Святкова зимова композиція з червоною рамкою та ялинковими кульками.
Біла рамка та біло-червоний дизайн кульок – чудова новорічна композиція для стриманого інтер’єру.
Сріблясті кульки у поєднанні з червоною стрічкою надають тонкого шарму, перетворюючи стареньку віконну раму у вінтажне оздоблення.
Новорічний декор з рамкою для картини в екостилі.
Святковий декор з використанням простої рамки, пофарбованої у червоний.
Нічого зайвого: одна рамка, одна стрічка та три кульки – святковий декор готовий.
Природна гармонія зеленого та червоного: ялинкові кульки у новорічному декорі з рамкою.
Сріблясто-сині відтінки зими у цій витонченій новорічній композиції, створеній на основі рамки.
Червона рамка та блискучі кульки – такий варіант декору завжди привертає погляд.
Овальна рамка сріблястого кольору – ідеальний фон для новорічного декору.
Новорічний декор з рамкою коричневого кольору чудово підійде для класичного інтер’єру.
Червоний як символ радості найчастіше зустрічається в новорічному оздобленні.
Срібна рамка, срібні кульки та стрічка – ця святкова композиція нагадує про сніг, іній та зимові морози.