Літні тренди 2021, у своїй більшості, започатковані ще на початку минулого року й навряд втратять свою актуальність найближчим часом. Саме тоді через пандемію та локдауни, людям дуже не вистачало теплих емоцій, легкості, природи й приватності у власній оселі.

Тож які літні тренди увійшли в моду та залишаться актуальними ще не один рік?

Базові кольори та нейтральні відтінки

Популярність нейтральної палітри залишається й цього літа. Минулого року багато людей вимушені були сидіти вдома, тож вкрай яскраві елементи декору вже почали викликати роздратування. Сьогодні всі хочуть насолоджуватись спокоєм та затишком, а природна палітра багатьом припала до душі.

фото Pinterest

Сміливо вибирайте для свого будинку заспокійливі, але теплі, кольори, які налаштовують на позитивний лад. Це можуть бути будь-які відтінки глини, піску, мінералів, морського узбережжя, приглушені пастельні тони.

Якщо хочеться десь додати акцент, то можна обрати модні цьогоріч відтінки соковитого жовтого, бурштину, шоколаду чи кави.

Округлі форми

М’які округлі форми також не є новою тенденцією, але сьогодні вони дуже популярні. Навіть якщо приміщення витримано в доволі строгих лініях, а архітектурні рішення не передбачають аркові форми у дверних отворах, округлість може бути показана у нішах або дзеркалах великого розміру.

фото Pinterest

До того ж дизайнерські меблі вже втрачають прямі кути та пряму конструкцію. Дивани, столи, стільці, пуфи та журнальні столики цьогоріч мають обтічну та заокруглену форму.

Можна також підібрати й аналогічний декор, наприклад, придбати овальні рамки для фотографій, абажури для світильників у вигляді кулі або гірлянду з круглими лампочками.

Мінімалізм

Літні тренди 2021 – це ще й підкріплення тенденції розумного споживання. Справжній мінімалізм – це не спроба відтворити картинку з модного журналу. Це усвідомлений шопінг, який допомагає уникати порожніх витрат і імпульсивних покупок.

фото 24 канал

Вільний простір і наявність свіжого повітря – саме це є ключовою вимогою до оформлення приміщення. Меблі мають бути актуальні та функціональні, а декор стін взагалі не потрібен. Однак можна зробити якийсь один стильний акцент на порожній стіні за допомогою картини або фарби.

Літні тренди у поєднанні простору зі збереженням приватності

У цьому тренді поєднуються відразу два напрями: об’єднання простору та збереження приватності кожного члена родини.

фото Pinterest

Тут варто зазначити, що об’єднання простору, особливо у випадку кухні та вітальні, вже давно має значну кількість поціновувачів. Проте минулий рік довів, що максимальну увагу варто приділити не стільки звільненню місця, скільки функціональності та ергономіці.

фото Pinterest

Тож, навіть у суміщених кімнатах потрібно зробити так, щоб у кожного було своє робоче місце або якийсь куточок для відпочинку (гри, якщо є діти). Для створення приватних зон можна використовувати різноманітні розподілювачі, такі як щільні штори, ширми, перегородки, аналоги дверей тощо. Подібні елементи декору дозволять у будь-яку мить трансформувати приміщення так, щоб усім було зручно.

Природа – наше все!

Не слід забувати також про озеленення будинку. Натхнення природою, догляд за рослинами в домашніх умовах, зелений (квітучий) сад у квартирі – це не просто літні тренди. Це глобальний тренд  в дизайні інтер’єру 2021 року.

фото Pinterest

Водночас перетворювати приміщення на джунглі не потрібно, оскільки атмосфера у такій кімнаті втратить свій затишок і виглядатиме недоглянутою, якщо рослини неправильно згруповані. Нехай це буде дві-три рослини, які стоятимуть у різних місцях кімнати, а не лише на підвіконні. Це створить приємну та затишну атмосферу та подарує вам чудовий настрій кожного дня.