Досить часто кухня виглядає занадто холодно та стерильно, велика кількість закритих шафок та полиць створює ілюзію обмеженості простору. Для того, щоб це виправити, немає потреби замінювати всі кухонні меблі. Додайте скляні шафи в інтер’єр кухні  – і насолоджуйтесь новим дизайном.

Новий погляд на класику

Скляні шафи в інтер'єрі класичної кухні
Скляні шафи в класичному дизайні наблизять інтер’єр вашої кухні до завершеності та досконалості. Поєднання надійності дерева з уявною крихкістю скла ніколи не набридне.

Мрія колекціонера

Скляні шафи дають можливість красиво виставити свою колекцію
Ви пишаєтесь своєю колекцією ексклюзивних бокалів, витонченої порцеляни або красивого посуду? Розмістіть її у шафі за скляними дверцятами: так і для пилу буде менше шансів, і гості не залишать вашу гордість поза увагою.

Гармонія металу та скла

Металеві елементи скляних шаф підкреслюють їхню сучасність
Скляні кухонні шафи в металевому обрамленні виглядають сучасно та надійно. Блискучі поверхні відбивають світло, візуально розширюючи простір кухні.

Чарівність вітражів

Техніка вітражу пасує до дизайну скляних шаф
Одноманітність скла видається занадто простою та нудною? Зверніть увагу на вітражну техніку: поєднання прозорих або кольорових скляних шматочків у візерунки та геометричні орнаменти оживить повсякденність кухонних турбот.

Скло зверху і знизу

Скло доречне і в підлогових шафах
Привабливий варіант скляних шаф, який включає не тільки звичні навісні елементи меблів, але й розташовані на підлозі. І не варто перейматися їхньою цілісністю, бо сучасне скло легко витримує будь-який механічний вплив.

Тоновані скляні шафи

Кухонні шафи з тонованим склом
Тоноване скло у кухонних шафах додасть інтер’єру загадковості та стильності. За такими дверцятами завжди можна сховати те, що не призначено для чужих очей.

Створюємо простір

Скляні шафи та відкриті полички в інтер'єрі кухні
Поєднання закритих та скляних шаф з відкритими поличками допомагає створити ергономічний простір в кухні. Кожному предмету тут знайдеться своє місце, і вам не потрібно буде витрачати час на пошуки найнеобхіднішого.

Гра на контрасті

Скляні шафи в кухні чорного кольору
Чорні меблі та прозоре скло надають вишуканості та елегантності інтер’єру кухні. Відразу стає зрозумілим, що тут готують дивовижні страви.

На одній хвилі з вікнами

Вікно та скляні шафи одного дизайну
Розташування кухонних меблів у зоні біля вікна вирішує проблему з простором та додатковим освітленням. Однакове з ним декоративне оформлення кухонних шаф робить інтер’єр цілісним та комфортним.

Скляні шафи з підсвічуванням

Скляні шафи з підсвічуванням
Таємниче світло за скляними дверцятами – саме так буде виглядати інтер’єр кухні, якщо в шафи вмонтувати елементи підсвічування. Вечеря в такій атмосфері набуває відтінку романтики.

Це тільки невеличка частка ідей, як зробити свою кухню зручною та затишною. Можна експериментувати з матеріалами та кольорами, стилями та декорами. Головне, щоб результат задовольняв, в першу чергу, саме вас і вашу родину.