Ви вже в курсі, що чорна кухня – один із трендів 2019 року? Таке колірне рішення виглядає водночас сміливо та суперечливо. Але ж, погодьтеся, ретельно спланований чорний інтер’єр підкреслює стильність і смак власників оселі.

Сфокусувати увагу лише на меблях, додавши до оформлення кухні інші кольори, чи зробити все приміщення абсолютно чорним – рішення за вами. Єдине й непорушне правило у цьому випадку стосується вашого комфорту та відчуттів: якщо вам подобаються темні інтер’єри, то не бачимо жодних перешкод, які б завадили втілити цю ідею.

Чорна кухня в класичному англійському стилі

Чорний колір в англійській класиці чудово поєднується із зістареними стельовими балками, таємничим блиском мідного посуду та натуральними відтінками кахлів на підлозі. Якісне освітлення забезпечують вмонтовані в стелю та майже непомітні для ока світлодіодні світильники. Над кухонним островом – навісні лампи з мідними абажурами. Кожна деталь інтер’єру на своєму місці – виникає відчуття, що потрапив на кухню старовинного замку.

Простора чорна кухня

Чорні меблі у просторому приміщенні з панорамними вікнами виглядають елегантно й не навівають сумні думки. Матові поверхні фасадів підкреслюють глибину та чистоту кольору. Прозорі скляні вази та плафони роблять атмосферу кухні більш легкою. Білі пухнасті накидки зі штучного хутра, що вкривають барні стільці, виступають як своєрідний баланс між темною та світлою палітрою в інтер’єрі.

Чорно-біла класика

Поєднання чорного з білим – завжди виграшний варіант. Світле дерево підлоги та стелі у поєднанні з білою стільницею підкреслюють елегантність та стильність кухонних меблів чорного кольору. Кожна деталь інтер’єру говорить про функціональність і затишок в цій чорній кухні.

Чорні меблі – чорні стіни

Тотальну чорноту цієї кухні, де темні кольори панують майже в кожній деталі, розбавляють теплі відтінки дерев’яних аксесуарів і полиць. Робоча стільниця білого кольору пом’якшує вплив чорних стін та меблів на загальне сприйняття інтер’єру. Достатнє природне та штучне освітлення розкриває досконалість та глибину колірного рішення.

Абсолютно чорна кухня

Модний тренд 2018 року “тон в тон” можна сміливо використовувати і в цьому сезоні. Чорний колір також не буде виключенням. В цій кухні чорний панує у кожній деталі: меблі, техніка, стіни, підлога і стеля. Комусь такий інтер’єр може здатися занадто похмурим, але в елегантності йому важко відмовити.

Маленька кухня чорного кольору

Найрозумнішим рішенням, звичайно ж, буде застосування чорного кольору в інтер’єрі просторої кухні. Якщо ви наважилися на темний дизайн маленької кухні, то не забудьте врівноважити його додаванням світлих відтінків нейтральної палітри. Білий – ідеально, але може бути занадто контрастним. Тому варто звернути увагу на молочні та кремові кольори, світло-сірі або тендітні бежеві.

Чорна кухня з оригінальним дизайном

Матові чорні поверхні меблів у поєднанні з блискучою металевою фурнітурою підкреслюють сучасність інтер’єру кухні. Фартух з керамічної плитки з вигадливим орнаментом над робочою зоною та обтягнуті шкірою стільці пом’якшують агресивність дизайну, додають домашнього затишку. Комбінація закритих шаф з відкритими полицями та скляними дверцятами додає атмосфері легкості.

Чорна кухня в стилі кантрі

Ми звикли, що кантрі – це багато дерева в натуральних тонах. Чорний колір кухні у поєднанні з нефарбованою деревиною дарує новий погляд на сільський стиль. Тематичні аксесуари та фіранки з квітковим малюнком доповнюють задум дизайнера.

Інтер’єр сучасної чорної кухні

Стриманий блиск глянсових чорних фасадів і металевої фурнітури в інтер’єрі цієї сучасної кухні виглядають стильно і вишукано. Відсутність зайвого декору, лаконічні підвісні світильники та підсвічення робочих зон роблять приміщення функціональним.

Мінімалістський дизайн кухні в чорному кольорі

Дизайн в стилі мінімалізм робить акцент на кольорі та фактурах. Представлений на фото інтер’єр кухні якомога краще ілюструє цю концепцію. Чорний колір з незначними білими акцентами – ідеальне поєднання для тих, хто не любить надмірностей.

Чорна кухня, декорована квітковими мотивами

Суворість чорного кольору в оформленні кухні легко розбавити ботанічними принтами. Виконані в одному стилі чорно-білі рослинні мотиви на шторах і дверцятах навісних шаф чудово поєднується з гладкими темними поверхнями. Дзеркальна вставка над робочою зоною візуально збільшує простір, а обідній куточок білого кольору врівноважує інтер’єр.

Чорний мармур в інтер’єрі кухні

В інтер’єрах кухні здебільшого використовують білий мармур (натуральний або штучний) для стільниць і декорування робочої зони. Але чорний виглядає навіть більш вишуканим, особливо у поєднанні з меблями того ж кольору.

Компактна чорна кухня

Чорний колір візуально не зменшує цю компактну кухню, тому що в інтер’єрі достатньо освітлення, а білі стіни та світла підлога додають простору. Навісні шафи розташовані лише з одного боку, і, завдяки скляним вставкам у дверцятах, вони не виглядають масивними.

Цегляна стіна в інтер’єрі чорної кухні

Залишити шматок цегляної стіни у кухні з чорними меблями – це було цікаве рішення. Чорний колір вимагає лаконічності та стриманості в дизайні, щоб проявити себе в усій красі. Але нові трактування поєднання матеріалів і фактур згодом задають напрямок новим тенденціям. Можливо так станеться і цього разу.

Елегантне чорно-біле ретро

Блискучі білі кахлі прямокутної форми в інтер’єрі цієї кухні наче переносять нас у минуле століття. Враження посилюють меблі та техніка чорного кольору, дизайн яких виконано у ретро-стилі. Сукупність декоративних і практичних елементів надають особливою чарівності для любителів минулого.