Вважаєте, що шпалери на стелі – це минуле століття і взагалі несмак? Дозвольте з вами не погодитися! У цьому сезоні дизайнери пропонують зміщувати акцент в інтер’єрі на стелю. Шпалери як найдоступніший матеріал для такого несподіваного кроку дуже добре підходять.

Ніхто не заперечує, що поклеїти шпалери на стелю – ще та морока. Але отриманий ефект того вартий! Пропонуємо кілька цікавих прикладів декорування стелі шпалерами.

Шпалери з геометричним малюнком на стелі дитячої кімнати

Нейтральні кольори кімнати для малюка можливо б виглядали занадто буденно, якби не ритмічний геометричний принт на шпалерах, якими декоровано стелю. Стриманий чорно-білий орнамент одночасно об’єднує інтер’єр в одне ціле та створює виразний акцент. Кімната виглядає комфортно, в ній буде спокійно і затишно маленькій дитині та її батькам.

Екзотичний монохромний орнамент

Шпалери на стелі у передпокої з екзотичним малюнком коричневого кольору гармонійно підтримують колірний баланс. Темні вхідні двері, дерев’яна підлога та гарне природне освітлення не дисонують зі світлими стінами.

Шпалери на стелі кухні

Біло-зелена клітинка стельових шпалер відтворює зелений відтінок кухонного острова та панівний білий колір більшості елементів інтер’єру цієї кухні. Смарагдові відтінки декоративних тарілок, що прикрашають стіну над плитою, трохи зміщують акценти та привертають увагу. Латунні деталі підвісних світильників і коричневі відтінки колекції плетених кошиків доповнюють колірний баланс затишного приміщення.

Смугасті шпалери на стелі – класичний варіант

Смугасті шпалери на стелі – чудова знахідка для людей, котрі до будь-яких експериментів підходять помірковано. Класична смужка чудово поєднується з різними стилями. Для сміливців радимо обрати більш яскраві кольори, такі, наприклад, як на цьому фото спальні.

Пишні квіти на стелі

Квіткові принти на шпалерах – один з трендів 2019 року. Сучасна мінімалістська кухня з таким декором виглядає зовсім інакше. Шпалери на стелі з пишними квітами додають романтичного настрою до лаконічного інтер’єру, створюють життєлюбну атмосферу

Шпалери на стелі з рослинним орнаментом

Відтінки натуральної деревини, білий колір і несподіваний акцент на стелі роблять цю кімнату більш домашньою. Рослинний орнамент на шпалерах темного кольору зовсім не суперечить панівній нейтральній палітрі й гармоніюють з декоративними акцентами.

Дрібний малюнок на стельових шпалерах

Натуральний текстиль і дерево, світлі кольори цієї вітальні у скандинавському стилі чудово поєднуються з дрібним квітковим рисунком на стелі. Цікава знахідка: частина квіткового орнаменту місцями спускається зі стелі на стіни. Наклеєні у такий спосіб шпалери стають об’єднувальним елементом для інтер’єру.

Виразні шпалери на стелі у вітальні

Синього багато не буває! З таким висловлюванням погодяться всі прихильники цього кольору. Яскравим підтвердженням є інтер’єр вітальні, представлений на світлині: сині відтінки стін і підлоги доповнюються синьо-золотистими шпалерами на стелі. Й це не виглядає занадто.

Яскравий флористичний принт на стелі їдальні

Теплу, але стриману атмосферу їдальні з класичним дизайном оживляють яскраві шпалери на стелі. Фантазійний флористичний принт своїми барвами ідеально вписується до панівної палітри. Стеля перетворюється на виразний акцент, який жодним чином не порушує вишуканість інтер’єру.

Лаконічний орнамент на стелі у спальні

Лаконічний ботанічно-геометричний орнамент шпалер на стелі спальні сприймається як тактовний відгомін схожого малюнка підлогового покриття. Поєднання з основними відтінками білого кольору створює атмосферу розслаблення та відпочинку, що наповнює цю кімнату.