Навряд чи мода наступного року зробить несподіваний кульбіт і вразить абсолютно новими тенденціями. Тому дизайнери прогнозують, що інтер’єр 2021 збереже фокус на всьому натуральному: кольори, матеріали, флористичні мотиви в декоруванні тощо. Жага людства до екологічності та комфорту залишить свій відбиток і на облаштуванні осель.

Актуальні кольори в інтер’єрі 2021

Модні тенденції в оформленні інтер’єрів у наступному році виносять на поверхню кольори, найбільш наближені до природи. Всі відтінки живої зелені, що нагадують про ліс або луки, небесно-блакитна палітра, кольори піску та дерева, живих коралів – все це можна сміливо використовувати для оздоблення свого житла.

Інтер’єр 2021 не перевантажений яскравими сплесками, він тяжіє до гармонії та спокою. Актуальними залишаються також сірий і білий, що легко поєднуються з будь-яким із запропонованих кольорів.

Модні матеріали у сезоні 2021

Безумовним фаворитом прийдешнього року залишається натуральне дерево. Тепер це не тільки меблі чи підлогове покриття. Масив дубу, сосну або горіх все сміливіше використовують для створення стельових конструкцій, обшивки стін чи навіть стінових панно. 

Водночас натуральні матеріали, такі як дерево та камінь, поєднують із сучасними поверхнями зі скла, алюмінію чи іншого металу, бетону тощо.

Інтер’єр 2021: панівні форми

Чіткі строгі лінії поступово залишаються у минулому. Їм на заміну приходять плавні заокруглені та овальні форми. Це проявляється як у меблях, так і у декорі. Наприклад, модною родзинкою 2021 року стануть овальні дзеркала, які будуть доречними і у передпокої, і у спальні або вітальні.

Натуральний декор – фаворит 2021 року

Прикрасою для сучасної оселі наступного року послужать сухоцвіти, плетені кошики, аксесуари з бамбука.

Серед текстильного декору значною популярністю будуть користуватися натуральні тканини, з яких шиють покривала, штори з ламбрекенами, накидки на стільці та м’які меблі.

Попри те, що модним залишається флористичний дизайн, тропічні мотиви вже не такі актуальні. Ботанічні принти стають витонченими та більш наближеними до місцевої флори.

Інтер’єр 2021 та живі рослини

Хто не перший рік захоплюється розведенням декоративних кімнатних рослин, той не побачить у цій тенденції нічого нового. Але для когось модне віяння стане приводом зробити це вперше.

Привабливим інтер’єрним акцентом стануть великогабаритні рослини: фікуси, монстери чи пальми. Якщо ж простір в оселі недостатній, то можна обмежитися сукулентами, квітучими кактусами або створити мініатюрну рослинну композицію.